Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek wraca do formy po ciąży. Jak? Sekrety gwiazdy zdradziła jej trenerka

Pomaga między innymi... karmienie piersią!

Rafał Kowalski 26 sierpnia 2020 06:53
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Jazda na wrotkach, przejażdżki rowerowe i długie spacery to tylko dodatek do prawdziwie ciężkich treningów Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda postawiła sobie za zadanie zrzucić osiem kilogramów, które jeszcze pozostały jej po ciąży. Wyzwanie jest o tyle trudniejsze, że kobiety zaraz po porodzie nie mogą jeszcze wykonywać wszystkich ćwiczeń. Jak więc radzi sobie prezenterka?

Trenerka Małgorzaty Rozenek-Majdan o powrocie do formy

Najmłodszy synek Małgosi Rozenek-Majdan ma dopiero 1,5 miesiąca, a młode mamy mogą intensywnie ćwiczyć dopiero, gdy pociechy kończą dwunasty tydzień życia. Gwiazda nie chce jednak czekać tak długo i już teraz wdraża do swojej codzienności inne, bezpiecznie nawyki.

Jak informuje Party, prezenterka od trzech do czterech razy w tygodniu spotyka się ze swoją trenerką Lidią Wierzbowską. Spokojny ciąg ćwiczeń proponowany mamie Henia trwa około 40 minut, a synek może leżeć obok Małgosi Rozenek-Majdan. Ulubienica publiczności uważa też na swoją dietę, choć nie przesadnie, by malec otrzymywał w mleku naturalnym wszystkie ważne wartości odżywcze. Samo karmienie piersią ma odejmować prezenterce około 300-500 kalorii dziennie.

Jakie aktywności są teraz dla żony Radosława Majdana wskazane i ważne? „Na razie postawiłyśmy na spacery z wózkiem i wzmacniamy za pomocą gimnastyki mięśnie głębokie, m.in. poprzeczne brzucha i podtrzymujące kręgosłup — zdradziła w Party sekret gwiazdy Lidia Wierzbowska, jej trenerka.

Musimy przyznać, że pierwsze efekty spotkań z ekspertem dają naprawdę świetne efekty Czy droga Małgorzaty Rozenek-Majdan do idealnej sylwetki jest trudna i męcząca? O tym dowiemy się prawdopodobnie z programu, który niedługo wyemituje TVN... Będziecie oglądać? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.