Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała do kolejnych odważnych zdjęć z ciążowym brzuszkiem

Internauci podzieleni. Dlaczego?

Rafał Kowalski 3 kwietnia 2020 19:56
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w siódmym miesiącu ciąży. Termin porodu trzeciego syna prezenterki został wyznaczony na początek czerwca. Gwiazda odpoczywa do tego czasu w wynajętym domu za Warszawą. Wcześniej jednak wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych, które będzie mieć na pamiątkę. Mowa między innymi o fotografiach zdobiących najnowszą VIVĘ! oraz… zdjęciach, które podzieliły internautów.

Ciążowe fotografie Gosi Rozenek-Majdan z koniem

Na profilu Instagramowym fotografki Sandry Sobolewskiej pojawiły się piękne czarno-białe zdjęcia, które są efektem sesji ciążowej Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda wygląda na nich świeżo i pięknie, jednak w komentarzach pojawiły się zarzuty o wykorzystanie konia do sesji. „Na pewno koń czuł się bardzo komfortowo i jego obecność w studiu była niezbędna do zrobienia oszałamiającego zdjęcia”; „Żadne zwierzęta nie powinny być wykorzystywane w taki sposób”, to tylko niektóre opinie, które pojawiły się w sieci.

Oczekująca na poród Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała na szereg komentarzy ze stoickim spokojem. „A jak skaczą przez przeszkody to jest im lepiej? A to jest sport olimpijski. Nie uważam ani tego, ani zrobienia z nimi sesji za męczenie”, napisała między innymi na swoim profilu.

Wierzymy, że traktowanie zwierząt na planie było najbardziej staranne, jak tylko to możliwe. Przestrzeń do kolejnych komentarzy pozostawiamy oczywiście Wam. Poniżej efekty sesji – musimy przyznać, że zdjęcia są znakomite! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sandra Sobolewska (@sandrra_sobolewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sandra Sobolewska (@sandrra_sobolewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sandra Sobolewska (@sandrra_sobolewska)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.