Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała do kolejnych odważnych zdjęć z ciążowym brzuszkiem

Internauci podzieleni. Dlaczego?

Rafał Kowalski 3 kwietnia 2020 19:56
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w siódmym miesiącu ciąży. Termin porodu trzeciego syna prezenterki został wyznaczony na początek czerwca. Gwiazda odpoczywa do tego czasu w wynajętym domu za Warszawą. Wcześniej jednak wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych, które będzie mieć na pamiątkę. Mowa między innymi o fotografiach zdobiących najnowszą VIVĘ! oraz… zdjęciach, które podzieliły internautów.

Ciążowe fotografie Gosi Rozenek-Majdan z koniem

Na profilu Instagramowym fotografki Sandry Sobolewskiej pojawiły się piękne czarno-białe zdjęcia, które są efektem sesji ciążowej Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda wygląda na nich świeżo i pięknie, jednak w komentarzach pojawiły się zarzuty o wykorzystanie konia do sesji. „Na pewno koń czuł się bardzo komfortowo i jego obecność w studiu była niezbędna do zrobienia oszałamiającego zdjęcia”; „Żadne zwierzęta nie powinny być wykorzystywane w taki sposób”, to tylko niektóre opinie, które pojawiły się w sieci.

Oczekująca na poród Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała na szereg komentarzy ze stoickim spokojem. „A jak skaczą przez przeszkody to jest im lepiej? A to jest sport olimpijski. Nie uważam ani tego, ani zrobienia z nimi sesji za męczenie”, napisała między innymi na swoim profilu.

Wierzymy, że traktowanie zwierząt na planie było najbardziej staranne, jak tylko to możliwe. Przestrzeń do kolejnych komentarzy pozostawiamy oczywiście Wam. Poniżej efekty sesji – musimy przyznać, że zdjęcia są znakomite! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sandra Sobolewska (@sandrra_sobolewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sandra Sobolewska (@sandrra_sobolewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sandra Sobolewska (@sandrra_sobolewska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.