Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan o wyjątkowej więzi ze swoim tatą: "Zbudował moją siłę" 

Gwiazda w najtrudniejszym dla niej czasie uciekała po pociechę do rodziców

Dorota Falkowska 25 czerwca 2023 20:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka

Z okazji minionego Dnia Ojca Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się kilkoma wzruszającymi słowami o swoim tacie. To właśnie rodzice byli największą opoką dla gwiazdy, która kilka lat przechodziła największe życiowe zmiany, na które złożyły się rozwód z Jackiem Rozenkiem i ułożenie sobie życia na nowo z dwójką dzieci u boku. 

Małgorzata Rozenek-Majdan o kulisach rozwodu z Jackiem Rozenkiem 

Obecnie prezenterka jest w szczęśliwym małżeństwie z Radosławem Majdanem. Razem wychowują trójkę synów. Poprzednią miłością Małgorzaty Rozenek-Majdan był Jacek Rozenek, który jest ojcem jej dwóch najstarszych pociech. Para rozwiodła się w 2013 roku. "My zawsze mieliśmy dobre relacje. To jest tak, że my rozstając się, kierowaliśmy się dobrem naszych synów, i to ich dobro jest dla nas najważniejsze", wyznała w jednym z wywiadów gwiazda. 

Pomimo słuszności decyzji o rozstaniu, okres zmian, który wiązał się z rozwodem, nie należał do najprostszych. Kilka dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym wspomniała, jak trudny był to dla niej czas i u kogo szukała ukojenia. 

"Przechodziłam jeden z najtrudniejszych okresów mojego życia. Rodzina jest dla mnie wszystkim, a właśnie wtedy moja się rozpadała. Moja rzeczywistość zmieniła się wtedy, w każdym aspekcie. Bardzo martwiłam się o dzieci, uciekałam do rodziców po pociechę. Siadaliśmy i godzinami rozmawialiśmy, najbardziej troszcząc się o spokój chłopców. Teraz już wiem, że nam się udało. W każdej sytuacji mogę liczyć na wsparcie taty. Nigdy mnie nie zawiódł. Zbudował moją siłę, a ta mi się ostatnio przydaje", czytamy na profilu instagramowym gwiazdy. 

Małgorzata Rozenek-Majdan wspomina dom rodzinny

W rozmowie z Beatą Nowicką dla magazynu VIVA! Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśliła, że pochodzi z domu, w którym  podsycano w niej wiarę w jej możliwości. 

"Mam bardzo mądrych rodziców, wrażliwych, którzy wiedzą, co jest ważne. Niezależnie, jak toczyło się moje życie, wspierali mnie i wspierają do tej pory. Zawsze mogę na nich polegać. Dzieci wychowuje się przykładem. Rodzice pokazali mi, jak powinien wyglądać dom rodzinny, relacje między kobietą a mężczyzną", wyznała prezenterka. 

Zobacz też: Jest jej najsurowszym krytykiem. Ciągle się kłócą. Małgorzata Rozenek-Majdan o relacji z mamą

Małgorzata Rozenek-Majdan z tatą, Stanisławem Kostrzewskim

Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Kostrzewska, Stanisław Kostrzewski
Fot. Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022

Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.