Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża po tym, jak ogłosił bankructwo

„Najważniejsze, żeby ojciec moich dzieci jak najdłużej żył w dobrym zdrowiu”

Marta Nawacka 24 listopada 2021 12:56
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan przechodził ostatnio ciężkie chwile. Jacek Rozenek dwa lata temu miał udar i od tego czasu zmagał się ze sporymi problemami ze zdrowiem. Przez długie i kosztowne rehabilitacje, które pomogły mu wrócić do zdrowia, mężczyzna najpierw wykorzystał wszystkie oszczędności, a potem się zadłużył. Teraz ogłosił upadłość konsumencką. Cały czas może jednak liczyć na wsparcie byłej żony...

Jacek Rozenek – problemy finansowe i zdrowotne

Dwa lata temu aktor przeszedł rozległy udar. Jacek Rozenek wymagał wtedy długiej hospitalizacji i kosztownej rehabilitacji. Lekarze nie dawali mu dużych szans na powrót do zdrowia. Przygotowywali nawet jego rodzinę na najgorszy scenariusz, mimo to były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan nie poddał się i dzielnie walczył o odzyskanie sprawności. Te zmagania pochłonęły jego wszystkie oszczędności oraz doprowadziły mężczyznę do zadłużenia.

Parę dni temu Jacek Rozenek ogłosił upadłość konsumencką. Podczas rozmowy z tygodnikiem Świat&Ludzie tłumaczył: „Przed udarem zarabiałem dużo pieniędzy i wydawałem je. A teraz przez dwa lata kupiłem sobie dwie rzeczy. Oszczędności starczyły na leczenie. Wpadłem w długi, jestem na etapie rozwiązania tego poprzez upadłość konsumencką”. Na szczęście u jego boku wciąż stoi była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan, która nie zostawiła aktora bez pomocy.

Czytaj też: Jacek Rozenek ogłosił bankructwo? Aktor w szczerym wyznaniu o problemach finansowych

Jacek Rozenek, 10.11.2018, Warszawa
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Jacek Rozenek, 10.11.2018, Warszawa

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek, 14. Charytatywny Bal Dziennikarzy, 04.02.2012, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek, 14. Charytatywny Bal Dziennikarzy, 04.02.2012, Warszawa

Małgorzata Rozenek-Majdan wyciąga pomocną dłoń do byłego męża

Perfekcyjna Pani Domu i Jacek Rozenek mają razem dwóch synów. By pomóc byłemu mężowi, teraz to Małgorzata Rozenek-Majdan przejęła jego obowiązki w kwestii utrzymania wspólnych dzieci i pokrywa koszty ich edukacji. Kobieta pomaga aktorowi również w spłacaniu kredytu mieszkaniowego. W rozmowie z Karoliną Motylewską, reporterką Jastrząb Post, tłumaczy, że dużą rolę we wspieraniu przez nią byłego męża odgrywa bezpieczeństwo i spokój ich synów, które Małgorzata Rozenek-Majdan stara się chłopcom zapewnić. „Dla mnie i dla Jacka najważniejsze jest dobro chłopców. Od samego początku byliśmy co do tego absolutnie zgodni. Jak kochasz swoje dzieci, to chcesz dla nich jak najlepiej, nawet jeżeli miałoby to być kosztem twoich emocji. To jest trochę tak, że każdy rodzic ma potrzebę wzięcia na siebie całego zła, które może spotkać dzieci”, mówiła.

Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśla, że dobro dzieci jest dla niej na pierwszym miejscu i z tego względu stara się zachować jak najlepsze kontakty z byłym mężem. „Masz takie poczucie, że jeśli możesz dzieciom oszczędzić czegoś nerwowego, to po prostu to robisz. Wtedy ważniejsze jest ich dobro i to nas łączy z Jackiem. Dzięki temu udało nam się zbudować bardzo zdrową relację i taką relacje, która przez sam fakt tego, że razem mamy dzieci, będzie nas łączyć do końca życia i trzeba zdać sobie z tego sprawę”, wyznała Karolinie Motylewskiej w rozmowie dla Jastrząb Post. Była żona Jacka Rozenka przyznała także, że bardzo zależy jej na zdrowiu aktora. „Jacek ma ogromne problemy ze zdrowiem. To jest trochę tak, że choroba nigdy nie wybiera i to nie jest nigdy niczyja wina. Dla mnie jest najważniejsze, żeby ojciec moich dzieci jak najdłużej żył w dobrym zdrowiu”, dodała w tej samej rozmowie.

Zobacz także: Jacek Rozenek przez problemy zdrowotne został bez pracy. W trudnym czasie pomogła mu... była żona!

Jacek Rozenek o ojcostwie
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek, premiera filmu "Nad życie", 10.05.2012, Złote Tarasy, Warszawa

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.