Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w filmie Patryka Vegi? To będzie dla niej nie lada wyzwanie...

Reżyser i prezenterka spotkali się, by dogadać szczegóły produkcji!

Gabriela Czernecka 28 lipca 2020 11:52
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w filmie? Świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej programy telewizyjne, takie jak Perfekcyjna Pani domu czy Projekt Lady. Na koncie ma kilka książek, ale także udział w reality-show Ameryka Express. Czyżby przyszła pora na zagranie w produkcji? Gwiazda właśnie spotkała się z Patrykiem Vegą… 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Patryk Vega - wspólny film?

Plotki o tym, że Patryk Vega i Małgorzata Rozenek-Majdan mają wspólne plany zawodowe, pojawiały się już w ubiegłym roku. „Na pewno jeszcze wiele ciekawych projektów przede mną”, skomentowała wówczas Małgosia, nie ujawniając rąbka tajemnicy. 

Plotki o domniemanej współpracy Vegi z Rozenek znów powróciły za sprawą spotkania pary. Reżyser słynie z tego, że często w niekonwencjonalny sposób dobiera obsadę, dając szansę zaistnienia na wielkim ekranie  celebrytom-amatorom. Czy tak będzie w przypadku Małgosi Rozenek-Majdan? Gwiazda niedawno została mamą chłopca Henryka i widać, że świetnie odnajduje się w roli mamy, czego z pewnością dowodem są ich wspólne zdjęcia na Instagramie. Świeżo upieczona mama nie planowała jednak zrobić sobie dłuższego urlopu i już powróciła na plan programu Projekt Lady

Z kolei Patryk Vega już w ubiegłym roku zapowiadał, że nie zamierza zwalniać tempa i zapowiadał kolejne filmy: „Do 2025 roku mam zamiar zrobić 16 filmów”, mówi w rozmowie z Magdaleną Felis dla Urody Życia. W rozmowie z dziennikarzami Super ExpressuPatryk Vega wyjawił, że rozpoczął pracę na filmem ujawniającym kulisy wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta Polski.

„Robię na przykład trylogię Kobiet mafii, w czerwcu zaczynam zdjęcia do nowej produkcji dla Showmaxa, oprócz tego chcę zrobić kobiecego "Wilka z Wall Street", który ma mieć premierę jesienią przyszłego roku. Przygotowuję też film o kobietach w sądownictwie. W kinach ma być w 2020 roku”, informował pod koniec 2019 roku. Niedługo po premierze drugiej części Kobiet Mafii Patryk Vega wyjawił, że ma wystarczająco dużo materiału, aby stworzyć kolejną część, ale film stanął pod znakiem zapytania. Teraz paparazzi przyłapali Małgosię Rozenek-Majdan i Patryka Vegę, jak wchodzą do jednej z warszawskich restauracji. Małgosia opuściła knajpę w świetnym nastroju z bukietem fioletowych kwiatów w rękach. „Małgosia Rozenek ma cudowną energię, w związku z tym z pewnością to będzie postać ekspresyjna. Myślę jednak, że ma ona szersze spektrum możliwości niż to, co znamy dotychczas z mediów. Dlatego chciałbym jej dać rolę, która pozwoli wykreować kobietę inną, niż Małgosia jest prywatnie, bo tylko dzięki temu będziemy mogli pokazać, że ma talent aktorski”, powiedział w wywiadzie dla Flesza jakiś czas temu.

„Patryk Vega ma duże doświadczenie reżyserskie i najlepiej wie, kogo obsadzić w jakiej roli. Jest prawdziwym profesjonalistą. Tylko on nie obsadza aktorów po warunkach, a wychodzi poza schemat”, mówiła w jednym z wywiadów. Rola w filmie Patryka Vegi byłaby dla Małgosi Rozenek-Madan nie lada wyzwaniem: „Domyślam się, że rola u niego wymagałaby ode mnie tego, żebym wyszła ze swojej strefy komfortu i spojrzała na siebie z perspektywy. Oczywiście, jestem chętna na wizerunkowe eksperymenty, o których nawet nie śmiałabym myśleć”, powiedziała.

Chcielibyście zobaczyć Małgosię Rozenek-Majdan w filmie Patryka Vegi? 

Małgorzata Rozenek
Fot. Robert Wolański

Patryk Vega, VIVA!, hot news, deskopt
Fot. Krzysztof Opalińska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.