GWIAZDY CHARYTATYWNIE

Radosław Majdan kelnerem, a Małgorzata Rozenek-Majdan... Zobaczcie wyjątkowy spot Szlachetnej Paczki! EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2017 12:00

 

Szlachetna Paczka ruszyła! W tym roku zobaczymy nową kampanię społeczną „Za dobre rzeczy się płaci”. W zabawny sposób twórcy spotu i gwiazdy zwracają uwagę na to, dlaczego warto wpłacać na Szlachetną Paczkę i pokazują, że tak naprawdę, zrobienie paczki to jedynie pierwszy krok na drodze do mądrego pomagania. W spocie wzięli udział Małgorzata i Radosław Majdanowie, Katarzyna Bonda i inni. 

 

Polecamy: Już niedługo rusza XVII edycja Szlachetnej Paczki! Ty też możesz zostać wolontariuszem!

 

Szlachetna Paczka: „Za dobre rzeczy się płaci”

 

Kampania Szlachetnej Paczki będzie prowadzona głównie w internecie i jest kierowana do wszystkich, którzy brali udział w przygotowaniu pomocy w ramach Szlachetnej Paczki. Co jest jej celem? Przede wszystkim wyjaśnienie, dlaczego warto wpłacać na Szlachetną Paczkę. Spot wyreżyserowany przez Daniela Rusina, będzie publikowany za pośrednictwem kanałów social mediowych zaangażowanych gwiazd oraz w telewizyjnych stacjach partnerskich. W spocie zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, która jest oburzona za danie, jakie otrzymała w restauracji oraz Radosława Majdana, który wciela się w kelnera! 

 

W spocie Szlachetnej Paczki pojawią się także: Katarzyna Bonda, Karolina Pilarczyk (mistrzyni Europy w frifcie) czy Matteo Brunett (finalista programu „Masterchef”). Główne przesłanie filmu mówi o tym, że za dobre rzeczy się płaci. Polacy są przyzwyczajeni do tego, że korzystając z pewnych usług, nie liczą kosztów, tylko zwracają uwagę wyłącznie na jakość. Twórcy spotu przypominają, że wszystko co dobre kosztuje – również dobrze zaprojektowana pomoc. 

 

Polecamy również: „Jeden dobry uczynek w tygodniu i…”. Dla Filipa Chajzera pomoc innym to codzienność!

Małgorzata Rozenek-Majdan dla Szlachetnej Paczki

 

Szlachetna Paczka jest projektem wyjątkowym, fenomenem na skalę światową. Nikt na świecie nie zorganizował tak wielkiego i specjalistycznego systemu, który z jednej strony sprawdzałby, kto jest potrzebujący, a następnie tworzyłby całą infrastrukturę dla darczyńców, by angażować ich w pomoc. Wszystko to sprawia, że po raz pierwszy mamy w Polsce – i w ogóle na świecie! – pomoc, która bardziej przypomina usługę luksusową, niż tradycyjnie rozumianą działalność charytatywną”, tłumaczy Małgorzata Rozenek-Majdan oraz dodaje: „Paczka to pomoc luksusowa zarówno dla tych, którzy ją otrzymują, jak i dla tych, którzy pomagają. I jest to pomoc, która działa na masową skalę, pozwala na zmianę postaw, sprawia radość i umożliwia trwałą zmianę na lepsze. Razem z Radkiem zawsze doceniamy sposób, w jaki rzeczy są przemyślane i nam „podane”. Szlachetna Paczka urzekła nas poziomem organizacji i mądrością działania. Głęboko wierzę, że ta kampania nakłoni każdego Polaka, aby wpłacił na Szlachetną Paczkę – po to, by właśnie takiej pomocy i dobra było jeszcze więcej”. 

 

Zobaczcie wyjątkowy spot Szalechetnej Paczki  „Za dobre rzeczy się płaci”!

 

Więcej informacji o Szlachetnej Paczce i o tym, jak dołączyć do akcji znajdziecie na stronie organizatorów.

 

 

Zobacz także: Święta idealne tylko z Małgorzatą Rozenek-Majdan! Poznajcie 5 porad na perfekcyjne Boże Narodzenie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!