Majdanowie, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław, Henio
Fot. Instagram @m_rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie ze wszystkimi synami. Najmłodszy zaskoczył

„Możecie się domyślić, co wtedy robił...”

Rafał Kowalski 1 lipca 2020 14:54
Majdanowie, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław, Henio
Fot. Instagram @m_rozenek

Już pod koniec przyszłego tygodnia minie miesiąc, odkąd na świecie pojawił się długo wyczekiwany syn Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Dla obojga rodziców to wyjątkowy moment. Piłkarz został bowiem tatą po raz pierwszy, a prezenterka choć trzeci, to starania o powiększenie rodziny były dla niej bardzo trudne. Ogromna radość gwiazdy TVN przekłada się na regularne publikowanie nowych zdjęć w sieci…

Henryk Majdan z braćmi i mamą na jednym zdjęciu

Wczoraj wieczorem na swoi Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan umieściła kilka fotografii, na których pozuje z najstarszym synem Stanisławem, średnim – Tadeuszem i 3-tygodniowym Heniem. „Takich czterech, jak nas trzech, to nie ma ani jednego #myboys, #mylove, #myeverything", napisała szczęśliwa mama pod zdjęciami.

Przy okazji od razu uprzedziła pytania fanów o to, dlaczego niemowlak ma czerwoną buzię. „Wnioskując z koloru twarzy Henryczka, możecie się domyślić, co wtedy robił…”, zasugerowała gwiazda, a jej fanki od razu rozwiązały zagadkę. „Śmierdzącą sprawę”, brzmiał komentarz, którego prawdziwość potwierdziła Małgosia Rozenek-Majdan.

Przy okazji internautki dostrzegły ogromne podobieństwo dwóch najstarszych dzieci do swojej mamy. Jeśli zaś chodzi o Henryka, tu zdania były odwrotne. Fani prezenterki jednym głosem orzekli, że to cały tata – Radosław Majdan. Też to widzicie?

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy po porodzie

Przypomnijmy, że prowadząca Projekt Lady wróciła już do pracy. Na czas nagrań show ona, mąż i dzieci przeprowadzili się do Pałacu w Rozalinie. Pomiędzy zdjęciami młoda mama ma czas na odpoczynek i dzielenie się przemyśleniami. Ostatnio o procedurze in vitro, która trzykrotnie odmieniła jej życie. „Każdego dnia budząc się i zasypiając, dziękuję Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie in vitro to nie było by ich ze mną.

Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wygląda, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza", przekonywała Małgosia Rozenek-Majdan. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu...🤦‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.