Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Internauci podejrzewają, że Małgorzata Rozenek-Majdan... udaje ciążę. Gwiazda ostro komentuje 

Zdradziła także, jak radzi sobie z dodatkowymi kilogramami!

Gabriela Czernecka 13 marca 2020 19:09
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu magazynowi Newsweek. Gwiazda stacji TVN odniosła się do plotek na temat swojego wieku i poruszyła temat domniemanego udawania ciąży, o jaką oskarżają ją internauci. Co odpowiedziała? Zobaczcie sami. 

Małgorzata Rozenek-Majdan o udawaniu ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ogłosili pod koniec 2019 roku, że wkrótce powitają na świecie synka. Ta nowina uszczęśliwiła fanów pary – małżeństwo od dawna marzyło o powiększeniu rodziny, nie ukrywając, że ich jedyną szansą jest procedura in vitro. „Jestem osobą, która chce dostrzegać w życiu pozytywy. (...) O tyle jest mi trudno z tym, że nie mogę pochwalić się efektami tych działań, a jest to coś, co przez ostatni rok zdominowało nasze życie w dobrym sensie. Ale jak już mam wykorzystywać swój potencjał publiczny, niech to będzie w ważnych sprawach i zdecydowanie czuję, że powinnam mówić głośno o in vitro”, wyznała w wywiadzie z Filipem Borowiakiem dla Faktu. 

Nic dziwnego, że na swoim Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie zamieszcza zdjęcia, na których odważnie eksponuje ciążowy brzuszek. Niestety wśród internautów pojawili się i tacy, którzy stwierdzili, że gwiazda TVN... udaje ciążę, a dziecko ma urodzić wynajęta przez nią i męża surogatka. Według internautów ciążowe krągłości ma udawać... poduszka. Jak mówi sama Małgorzata Rozenek-Majdan, plotki jej zdaniem rozsiewa jedna osoba: „Widziała, jak ja te poduszki zmieniam. Dowodem jest zdjęcie, które wrzuciłam kiedyś na Instagramie: siedzę w kostiumie kąpielowym na brzegu basenu. Nie wchodzę do basenu, bo się boję zamoczyć poduszki. Bardzo mnie te plotki dziwią”, mówi prowadząca Projekt Lady.

W najnowszym wywiadzie dementuje także informacje dotyczące nadmiernego zwracania uwagi na dodatkowe kilogramy w ciąży. Małgosia już jakiś czas temu otwarcie mówiła o tym, że je to, co lubi i nie zwraca większej uwagi na to, ile waży. Zdradziła także, że jej największą zachcianką jest... puree ziemniaczane. Dlaczego puree? Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów podkreślała, ze spośród wszystkich warzyw to do ziemniaków ma wyjątkową słabość! „Puree ziemniaczane jest moim sposobem na jesienną chandrę. To mój trik sprawdzony od lat. Jak wezmę sobie miseczkę po brzegi wypełnioną puree, to zaraz mi lepiej i depresja mija. Polecam każdemu!”, zdradziła w rozmowie z Faktem.

Teraz otwarcie przyznała, że już przytyła w ciąży 21 kilogramów, ale o diecie na razie nie myśli, bo jak mówi: „Jestem ostatni raz w ciąży, więc to ostatni raz, kiedy mogę jeść bez wyrzutów sumienia. Schudnę, kiedy urodzę”. Trudno się z tym nie zgodzić. W końcu zdrowie i dobre samopoczucie młodej mamy to podstawa. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.