WIDEO VIVY!

Jaka Małgorzata Rozenek-Majdan jest prywatnie? Gwiazda zdradziła nam kilka tajemnic!

Ulubiona potrawa, zespół i życiowe motto...

Rafał Kowalski 20 października 2018 16:57

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu Polek wzorem do naśladowania. Zna się na prowadzeniu domu, dobrych manierach, a poza tym zawsze świetnie wygląda. To obraz gwiazdy, który możemy obserwować podczas wielkich wyjść czy na ekranach telewizorów, kiedy wciela się w prowadzącą programy TVN.

A jaka jest Małgorzata Rozenek-Majdan prywatnie? Ostatnio okazało się, że na pewno jest bardzo podobna do swojego męża! Co poza tym? Poprosiliśmy bohaterkę naszej ostatniej okładki o to, by zdradziła nam kilka szczegółów na temat swoich upodobań. Ulubiona potrawa, zespół, motto życiowe? To i o wiele więcej możecie zobaczyć w naszym filmie! 

A jeśli jesteście ciekawi, dlaczego prezenterka tak kocha podróże to zachęcamy do zakupu najnowszej VIVY!, która w kioskach jeszcze przez ponad tydzień.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.