WIDEO VIVY!

Jaka Małgorzata Rozenek-Majdan jest prywatnie? Gwiazda zdradziła nam kilka tajemnic!

Ulubiona potrawa, zespół i życiowe motto...

Rafał Kowalski 20 października 2018 16:57

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu Polek wzorem do naśladowania. Zna się na prowadzeniu domu, dobrych manierach, a poza tym zawsze świetnie wygląda. To obraz gwiazdy, który możemy obserwować podczas wielkich wyjść czy na ekranach telewizorów, kiedy wciela się w prowadzącą programy TVN.

A jaka jest Małgorzata Rozenek-Majdan prywatnie? Ostatnio okazało się, że na pewno jest bardzo podobna do swojego męża! Co poza tym? Poprosiliśmy bohaterkę naszej ostatniej okładki o to, by zdradziła nam kilka szczegółów na temat swoich upodobań. Ulubiona potrawa, zespół, motto życiowe? To i o wiele więcej możecie zobaczyć w naszym filmie! 

A jeśli jesteście ciekawi, dlaczego prezenterka tak kocha podróże to zachęcamy do zakupu najnowszej VIVY!, która w kioskach jeszcze przez ponad tydzień.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?