RELACJA VIDEO

Wieniawa, Woźniak-Starak, Rozenek-Majdan… Co się działo na imprezie urodzinowej Wizaż.pl?

Serwis ma już 18 lat!

Aleksandra Charzewska 25 września 2018 16:17

Impreza urodzinowa serwisu Wizaż.pl obyła się 18 września i przyciągnęła największe gwiazdy! Kto się pojawił? Razem z portalem świętowały m.in. Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. 

W dniu swojego święta serwis Wizaż.pl postanowił uhonorować kilka gwiazd tytułem ,,Ambasadorki Piękna". Wyróżnienie otrzymały też marki kosmetyczne, które pokochała redakcja i użytkowniczki. 

Urodzinową imprezę serwisu Wizaż.pl zamknął wyjątkowy pokaz ukazujący zmiany jakie zaszły w sferze beauty od 2000 roku do dziś. 

Jak bawiły się gwiazdy? Zobaczcie relację video! 

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, 18 lat Wizażu
Fot. AKPA

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka, 18 lat Wizażu
Fot. AKPA

18 lat Wizażu
Fot. AKPA

18 lat Wizażu
Fot. AKPA

18 lat Wizażu
Fot. AKPA

Głównymi sponsorami wydarzenia były marki Batiste i Long4Lashes. Dziękujemy też partnerom: AA Wings of Color i Remington.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.