RELACJA VIDEO

Wieniawa, Woźniak-Starak, Rozenek-Majdan… Co się działo na imprezie urodzinowej Wizaż.pl?

Serwis ma już 18 lat!

Aleksandra Charzewska 25 września 2018 16:17

Impreza urodzinowa serwisu Wizaż.pl obyła się 18 września i przyciągnęła największe gwiazdy! Kto się pojawił? Razem z portalem świętowały m.in. Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. 

W dniu swojego święta serwis Wizaż.pl postanowił uhonorować kilka gwiazd tytułem ,,Ambasadorki Piękna". Wyróżnienie otrzymały też marki kosmetyczne, które pokochała redakcja i użytkowniczki. 

Urodzinową imprezę serwisu Wizaż.pl zamknął wyjątkowy pokaz ukazujący zmiany jakie zaszły w sferze beauty od 2000 roku do dziś. 

Jak bawiły się gwiazdy? Zobaczcie relację video! 

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, 18 lat Wizażu
Fot. AKPA

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka, 18 lat Wizażu
Fot. AKPA

18 lat Wizażu
Fot. AKPA

18 lat Wizażu
Fot. AKPA

18 lat Wizażu
Fot. AKPA

Głównymi sponsorami wydarzenia były marki Batiste i Long4Lashes. Dziękujemy też partnerom: AA Wings of Color i Remington.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?