Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła ostateczną decyzję o adopcji? Gwiazda zdradziła szczegóły

Przez 3 lata procedura in-vitro nie pomogła prezenterce...

Rafał Kowalski 9 grudnia 2019 14:01
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan ma już dwójkę synów z poprzedniego małżeństwa, to prezenterka nigdy nie ukrywała, że chciałaby też zajść w ciążę z obecnym mężem Radosławem Majdanem. Para od lat stara się o potomka, niestety do tej pory wszelkie próby zawiodły. Zakochani są blisko decyzji o adopcji dziecka. Gwiazda TVN zdradziła, szkrab jakiej płci byłby dla niej mniejszym wyzwaniem jako mamy.

Małgorzata Rozenek-Majdan o adopcji

Kilka tygodni temu żona Radosława Majdana była gościem programu Magdy Mołek. To tam zdobyła się na ogromną szczerość zaznaczając, że pozostało jej mało czasu, by zajść w ciążę dzięki in-vitro. „Jestem w procedurze in vitro już prawie trzeci rok. Dwa ostatnie lata są skupione tylko na tym. Mieliśmy wiele nieudanych prób. Dwa poronienia i wiele nieudanych prób”, mówiła Małgosia Rozenek-Majdan na antenie TVN Style.

Okazuje się, że para najprawdopodobniej zdecyduje się na adopcję chłopca. Decyzja zapadnie, jeśli przez najbliższe 3 tygodnie, nic w temacie ciąży się nie zmieni… „Wyznaczyliśmy sobie czas do końca tego roku. Wiek jest istotny, ale również to, czy kobieta będzie miała siłę wychować dziecko. Ja muszę być w dobrej formie przez kolejne dwadzieścia lat. Bierzemy pod uwagę adopcję. Patrzę na swoich synów i myślę, że mają ogromne szczęście, żyjąc w domu, w którym dostają absolutną, bezwarunkową miłość i akceptację”, powiedziała ulubienica widzów w rozmowie z Twoim Imperium.

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała także, że łatwiej wychować byłoby jej chłopca, ponieważ ma już podwójne doświadczenie w tym temacie. Najważniejsze jednak, by dziecko było zdrowe. Tego życzymy parze, która chce podzielić się swoją miłością! 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.