Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła ostateczną decyzję o adopcji? Gwiazda zdradziła szczegóły

Przez 3 lata procedura in-vitro nie pomogła prezenterce...

Rafał Kowalski 9 grudnia 2019 14:01
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan ma już dwójkę synów z poprzedniego małżeństwa, to prezenterka nigdy nie ukrywała, że chciałaby też zajść w ciążę z obecnym mężem Radosławem Majdanem. Para od lat stara się o potomka, niestety do tej pory wszelkie próby zawiodły. Zakochani są blisko decyzji o adopcji dziecka. Gwiazda TVN zdradziła, szkrab jakiej płci byłby dla niej mniejszym wyzwaniem jako mamy.

Małgorzata Rozenek-Majdan o adopcji

Kilka tygodni temu żona Radosława Majdana była gościem programu Magdy Mołek. To tam zdobyła się na ogromną szczerość zaznaczając, że pozostało jej mało czasu, by zajść w ciążę dzięki in-vitro. „Jestem w procedurze in vitro już prawie trzeci rok. Dwa ostatnie lata są skupione tylko na tym. Mieliśmy wiele nieudanych prób. Dwa poronienia i wiele nieudanych prób”, mówiła Małgosia Rozenek-Majdan na antenie TVN Style.

Okazuje się, że para najprawdopodobniej zdecyduje się na adopcję chłopca. Decyzja zapadnie, jeśli przez najbliższe 3 tygodnie, nic w temacie ciąży się nie zmieni… „Wyznaczyliśmy sobie czas do końca tego roku. Wiek jest istotny, ale również to, czy kobieta będzie miała siłę wychować dziecko. Ja muszę być w dobrej formie przez kolejne dwadzieścia lat. Bierzemy pod uwagę adopcję. Patrzę na swoich synów i myślę, że mają ogromne szczęście, żyjąc w domu, w którym dostają absolutną, bezwarunkową miłość i akceptację”, powiedziała ulubienica widzów w rozmowie z Twoim Imperium.

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała także, że łatwiej wychować byłoby jej chłopca, ponieważ ma już podwójne doświadczenie w tym temacie. Najważniejsze jednak, by dziecko było zdrowe. Tego życzymy parze, która chce podzielić się swoją miłością! 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.