Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan zareagowała na niemiły komentarz. Nazwała jego autorkę głupią

Poszło o... wiek gwiazdy

Rafał Kowalski 30 listopada 2019 10:01
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może uwolnić się od plotki, która głosi, że jest znacznie starsza, niż sama podaje. Oficjalna data urodzenia prezenterki to 1 czerwca 1978 roku, czy oznacza, że dziś gwiazda ma 41 lat. W przeszłości internauci znaleźli jednak zdjęcie z rzekomej studniówki prezenterki, która odbyła się w roku 1988. Żona Radosława Majdana wyjaśniła, że podobieństwo osób jest przypadkowe. Gwiazda nie przypominała sobie, by jako 10-latka była na jakiejkolwiek studniówce… Niestety nie wszyscy w to uwierzyli. Kilka dni temu gwiazda TVN odpowiedziała na jeden z uszczypliwych komentarzy.

Małgorzata Rozenek-Majdan odgryzła się internautce

Jedna z osób, która obserwuje profil instagramowy Małgorzaty Rozenek-Majdan pozwoliła sobie na krytykę jednego ze zdjęć prezenterki. „Kiedy masz 50 lat, ale udajesz, że 40”, napisała internautka. Żona Radosława Majdana odpowiedziała błyskawicznie. „Kiedy jesteś głupia a udajesz błyskotliwą”, napisała. Tych kilka mocnych słów wywołało wśród fanów prezenterki ogromne poruszenie. Więcej było jednak głosów, że takie uciszenie internautki było konieczne.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda musiała tłumaczyć się ze swojego wieku. W styczniu tego roku rzuciła nawet internautom wyzwanie. „Daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 1 czerwca 1978 roku", pisała gwiazda w sieci.

A czy sama Małgosia Rozenek-Majdan pamięta, skąd wzięła się ta krzywdząca pogłoska? „Podejrzewam, że wszystko zaczęło się od pomyłki w programie, w którym występowałam kilka lat temu jako gość. Podpisano mnie na tzw. belce „Małgorzata Rozenek, 41 lat”, zamiast 31 lat”, mówiła gwiazda w rozmowie z magazynem Party.

Mamy nadzieję, że temat wieku prezenterki możemy zamknąć raz na zawsze. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Something strange #onceuponatime

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.