Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się z fanami poruszającym wpisem...

Te słowa chwytają za serce

Redakcja VIVA! 4 czerwca 2020 17:51
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews

Taka miłość się nie zdarza... Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski tworzyli wspaniałe małżeństwo.  Aktor zmarł pod koniec lutego 2020 roku po długiej walce z choroba neurologiczną. Żona była przy nim do końca. Najbliżsi artysty nie mogą pogodzić się z jego stratą. Dla żony i dzieci Pawła Królikowskiego był to bolesny cios. W trudnych chwilach Małgorzata Ostrowska-Królikowska może liczyć na wsparcie całej rodziny. Aktorka próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Ostatnie dni spędziła nad polskim morzem. Wpis, który zamieściła w sieci chwyta za serce...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poruszające wyznanie

Gdyby nie pandemia koronawirusa Małgorzata Ostrowska-Królikowska od razu wróciłaby do pracy. Nie narzeka jednak na brak zajęć. W tych trudnych chwilach cała rodzina jest dla siebie największym wsparciem i w każdym dniu starają się odnajdywać radość.

„Mamy takie poczucie, że Paweł tu cały czas z nami jest. Jest jasno. W tej chwili jestem w domu z dziećmi, przytulamy się, czytamy książki. Ten czas staramy się przerobić na taki pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego”, mówiła aktorka w ostatnim wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, którego udzieliła wraz z synem, Antonim.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska może także liczyć na częste odwiedziny swojego wnuczka. Józek przyszedł na świat we wrześniu 2019 roku i jest dla niej największą motywacją, radością.

„Cudowne, to jest nowe życie, daje bardzo dużo radości i poczucia ciągłości. Ja patrzę na tę magnolię, która za mną rośnie. Musimy być pokorni i nie buntować się. W spokoju. My mamy bardzo dobre relacje, współgramy, jest nam ze sobą miło. W relacjach jest cała tajemnica…”, mówiła.

Niedawno aktorka wyjechała nad polskie morze. W mediach społecznościowych zamieściła kilka kadrów i podzieliła się z fanami poruszającą refleksją. Te słowa chwytają za serce. Wiele osób odniosło wrażenie, że w te słowa dotyczą tęsknoty za mężem i ich niezwykłej relacji.

„Pusta plaża... Niebo łączy się z falami, które szepczą językiem ukojenia. Czy też macie wrażenie że fale z wami rozmawiają?”, napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

,,Tylko ludzie którzy cierpią w ciszy potrafią usłyszeć co mówią im fale ... Miłego pobytu", ,,Jestem pewna że w tych falach jest On Pani Małgosiu  ♥️zawsze przy Pani", odpowiedzieli jej fani.  

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. AGENCJA SE/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.