malgorzata ostrowska krolikowska urodziny corki
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny córki. Marcelina zachwyca urodą!

Aktorka opublikowała archiwalne, rodzinne zdjęcie

Aleksandra Andrzejak 26 marca 2021 12:57
malgorzata ostrowska krolikowska urodziny corki
Fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie swojej córki Marceliny, a także archiwalne zdjęcie z całą rodziną. W ten sposób chciała uczcić jej urodziny. Fani są zachwyceni urodą dziewczyny!  

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: rodzina

Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i jej rodzinę spotkała wielka tragedia. Ponad rok temu pożegnali ukochanego męża i ojca - Pawła Królikowskiego. Dzięki wsparciu najbliższych Małgorzata szybko wróciła do normalnego funkcjonowania, jednak nie ukrywa, że każdego dnia tęskni za ukochanym. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest mamą Antoniego, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Ma także malutkiego wnuka Józia. Wraz z najmłodszymi dziećmi mieszka w Zalesiu Górnym pod Warszawą.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marcelina Królikowska, 04.06.2006 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z córką Marceliną, 04.06.2006 rok

Julia Królikowska, Marcelina Królikowska, 18.02.2007 rok
Fot. TRICOLORS/East News
Marcelina Królikowska, Julia Królikowska, 18.02.2007 rok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny córki

Marcelina Królikowska jest najmłodszą siostrą Antoniego Królikowskiego. Chroni swoją prywatność, a informacje o niej można uzyskać jedynie z jej profilu na Instagramie. W tym roku skończyła 20 lat. Wyrosła na piękną kobietę, internauci są zachwyceni jej urodą! 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z okazji jej urodzin opublikowała zdjęcie Marceliny na swoim profilu na Instagramie. Wpis opatrzyła pięknymi słowami. Aktorka dodała także zdjęcie sprzed lat, na którym jest razem z córkami - Marceliną i Julią i mężem Pawłem.

„Córka,córcia,córkiełka. Nasza marcowa panienka, jeszcze niedawno dziewczynka, dziś przyjaciółka, na zawsze córeczka. Bądź szczęśliwa skarbie i zawsze miej czas na miłość,marzenia,śmiech,życzliwość ,dzielenie się,rozmyślanie i czytanie” – napisała Małgorzata.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…