Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wspólne zdjęcie z mężem

Kadr chwyta za serce...

Olga Figaszewska 28 września 2020 14:59
Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 po ciężkiej walce z chorobą neurologiczną. Tak trudno pogodzić się z jego śmiercią. Dla bliskich artysty to bardzo trudne chwile. Żona i dzieci starają się szukać pozytywów i jasnych stron każdym dniu. Powstała pustka, której tak łatwo nie da się wypełnić. „Mamy takie poczucie, że Paweł tu cały czas z nami jest”, mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w maju w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Teraz aktorka pokazała wspólną fotografię z mężem. Kadr poruszył jej obserwatorów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o mężu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski przez ponad 30 lat tworzyli zgodne małżeństwo. Byli nierozłączni, wspierali się w trudnych momentach. Wspólnie doczekali się wspaniałych pociech: Antoniego, Julii, Marceliny, Ksawerego i Jana. To właśnie na ich wsparcie Małgorzata Ostrowska-Królikowska  po śmierci męża mogła liczyć najbardziej. Dzieci włączały ją w różne aktywności, nie pozwalały, by popadała w apatię.

„Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami”, wspominała w Fakcie.

Aktorka niedawno została także babcią. Józek urodził się we wrześniu 2019 roku. Pojawienie się malucha w ich domu dodawało jej sił i spokoju. „Cudowne, to jest nowe życie, daje bardzo dużo radości i poczucia ciągłości. Ja patrzę na tę magnolię, która za mną rośnie. Musimy być pokorni i nie buntować się. W spokoju. My mamy bardzo dobre relacje, współgramy, jest nam ze sobą miło. W relacjach jest cała tajemnica…”, mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z Dzień Dobry TVN kilka miesięcy temu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wróciła także na plan Klanu i poświęca się pracy. 

Aktorka zamieściła niedawno na Instagramie archiwalną fotografię z Pawłem Królikowskim. Przytuleni i uśmiechnięci pozują do wspólnego zdjęcia.  

,,Wspomnienie marzec2019❤️🖤", napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Kadr poruszył internautów. ,,Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność", ,,Uwielbiam serial Ranczo i kiedy go oglądam to smutno mi, że Pana Pawła już nie ma", ,,Wspaniały czlowiek wspaniały aktor żal ogromny", ,, Zawsze w naszych sercach, zawsze w pamięci", ,,Wspaniałego człowieka nie da się zapomnieć, brakuje pana Pawła ❤".  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wspomnienie marzec2019❤️🖤

Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kawka z babcią ☕️a Józek rośnie i rośnie ❤️🌸🐰🌺

Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.