Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

To pierwsze urodziny, które Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła bez ukochanego męża

,,Trzeba szanować i celebrować każdą chwilę"

Redakcja VIVA! 23 października 2020 11:48
Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Ich miłość przerwała śmierć aktorka. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski od 30 lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Byli nierozłączni, wspierali się w trudnych momentach. Wspólnie doczekali się piątki cudownych pociech: Antoniego, Jana, Marceliny, Julii i Ksawerego. 27 lutego artysta przegrał walkę z ciężką chorobą. Żona trwała przy nim do samego końca. Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej trudno pogodzić się ze stratą ukochanego męża. Na szczęście aktorka może liczyć na wsparcie dzieci. Dla nich znajduje w sobie ogromne pokłady siły. Niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska obchodziła 56. urodziny. Pierwsze bez ukochanego męża...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o pierwszych urodzinach bez męża

Aktorka świętowała urodziny w gronie najbliższych. Dzieci przygotowały dla niej niespodziankę. W rozmowie z Faktem Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła:

„W tym wieku nie obchodzi się urodzin, ale wiem, że dzieci coś dla mnie szykują. Jakąś niespodziankę. Pewnie zbiorą się najbliżsi, przyjdzie ten, kto pamięta, dla przyjaciół mój dom jest otwarty. Może zbierze się cała gromada ”.

To pierwsze urodziny, na których nie było przy niej Pawła Królikowskiego. Aktorka nie chciała o tym rozmawiać z dziennikarzami. Cała rodzina każdego dnia stara się odnajdywać radość z najmniejszych rzeczy. Są dla siebie ogromnym wsparciem.  „Nie chcę o tym gadać. Trzeba żyć, bo ma się dla kogo”, mówiła.

Aktorka stara się myśleć optymistycznie. Poświęca się rodzinie i pracy. Rok temu została babcią. Wnuczek, Józek jest jej radością i daje poczucie ciągłości.

„On jest moją ogromną radością. Trzeba szanować i celebrować każdą chwilę. Na ile możemy, otaczajmy się pięknem i dobrem. Dbajmy o relacje, bo ludzie mogą sobie pomagać. Nie dajmy się, idźmy do przodu z uśmiechem. (…) Mam zdjęcia w Klanie, bardzo się z tego cieszę. Dzięki Bogu teraz pracuję, bo ostatnio miałam trzy zawodowe zlecenia odwołane. Spektakle są odwoływane... ”, powiedziała Faktowi.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnuczkiem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kawka z babcią ☕️a Józek rośnie i rośnie ❤️🌸🐰🌺

Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok)

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. AGENCJA SE/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.