WIDEO VIVY!

Małgorzata Kożuchowska oceniła przy nas swoje stare stylizacje

Jednego zdjęcia aktorka nie chciała pokazać!

Rafał Kowalski 14 grudnia 2019 19:15

Od debiutu aktorskiego Małgorzaty Kożuchowskiej minęło już 25 lat, a to oznacza nie tylko mnogość filmów i seriali, w których aktorka zagrała fenomenalne role. Równie dobrze karierę artystki można podsumować liczbą kreacji, w których pokazała się dotychczas na czerwonych dywanach. Fani Małgosi Kożuchowskiej od lat doceniają nie tylko jej talent, ale i zamiłowanie do mody. A jak sama zainteresowana ocenia swoje kreacje z przeszłości?

Małgorzata Kożuchowska na starych zdjęciach – jak aktorka się ocenia?

Podczas ostatniego wywiadu wideo z Małgorzatą Kożuchowską poprosiliśmy ją, aby opowiedziała nam, co czuje patrząc na swoje zdjęcia z przeszłości. Okazuje się, że choć kilka z kreacji artystka uważa dziś za nietrafione, to kilka innych wciąż podoba się jej bardzo!

Sprawdź, które pamiętne stylizacje Małgorzata Kożuchowska określiła okropnymi… 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.