WIDEO VIVY!

Małgorzata Kożuchowska oceniła przy nas swoje stare stylizacje

Jednego zdjęcia aktorka nie chciała pokazać!

Rafał Kowalski 14 grudnia 2019 19:15

Od debiutu aktorskiego Małgorzaty Kożuchowskiej minęło już 25 lat, a to oznacza nie tylko mnogość filmów i seriali, w których aktorka zagrała fenomenalne role. Równie dobrze karierę artystki można podsumować liczbą kreacji, w których pokazała się dotychczas na czerwonych dywanach. Fani Małgosi Kożuchowskiej od lat doceniają nie tylko jej talent, ale i zamiłowanie do mody. A jak sama zainteresowana ocenia swoje kreacje z przeszłości?

Małgorzata Kożuchowska na starych zdjęciach – jak aktorka się ocenia?

Podczas ostatniego wywiadu wideo z Małgorzatą Kożuchowską poprosiliśmy ją, aby opowiedziała nam, co czuje patrząc na swoje zdjęcia z przeszłości. Okazuje się, że choć kilka z kreacji artystka uważa dziś za nietrafione, to kilka innych wciąż podoba się jej bardzo!

Sprawdź, które pamiętne stylizacje Małgorzata Kożuchowska określiła okropnymi… 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.