WIDEO VIVY!

Małgorzata Kożuchowska oceniła przy nas swoje stare stylizacje

Jednego zdjęcia aktorka nie chciała pokazać!

Rafał Kowalski 14 grudnia 2019 19:15

Od debiutu aktorskiego Małgorzaty Kożuchowskiej minęło już 25 lat, a to oznacza nie tylko mnogość filmów i seriali, w których aktorka zagrała fenomenalne role. Równie dobrze karierę artystki można podsumować liczbą kreacji, w których pokazała się dotychczas na czerwonych dywanach. Fani Małgosi Kożuchowskiej od lat doceniają nie tylko jej talent, ale i zamiłowanie do mody. A jak sama zainteresowana ocenia swoje kreacje z przeszłości?

Małgorzata Kożuchowska na starych zdjęciach – jak aktorka się ocenia?

Podczas ostatniego wywiadu wideo z Małgorzatą Kożuchowską poprosiliśmy ją, aby opowiedziała nam, co czuje patrząc na swoje zdjęcia z przeszłości. Okazuje się, że choć kilka z kreacji artystka uważa dziś za nietrafione, to kilka innych wciąż podoba się jej bardzo!

Sprawdź, które pamiętne stylizacje Małgorzata Kożuchowska określiła okropnymi… 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?