WIDEO VIVY!

Małgorzata Kożuchowska oceniła przy nas swoje stare stylizacje

Jednego zdjęcia aktorka nie chciała pokazać!

Rafał Kowalski 14 grudnia 2019 19:15

Od debiutu aktorskiego Małgorzaty Kożuchowskiej minęło już 25 lat, a to oznacza nie tylko mnogość filmów i seriali, w których aktorka zagrała fenomenalne role. Równie dobrze karierę artystki można podsumować liczbą kreacji, w których pokazała się dotychczas na czerwonych dywanach. Fani Małgosi Kożuchowskiej od lat doceniają nie tylko jej talent, ale i zamiłowanie do mody. A jak sama zainteresowana ocenia swoje kreacje z przeszłości?

Małgorzata Kożuchowska na starych zdjęciach – jak aktorka się ocenia?

Podczas ostatniego wywiadu wideo z Małgorzatą Kożuchowską poprosiliśmy ją, aby opowiedziała nam, co czuje patrząc na swoje zdjęcia z przeszłości. Okazuje się, że choć kilka z kreacji artystka uważa dziś za nietrafione, to kilka innych wciąż podoba się jej bardzo!

Sprawdź, które pamiętne stylizacje Małgorzata Kożuchowska określiła okropnymi… 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.