WIDEO VIVY!

Małgorzata Kożuchowska oceniła przy nas swoje stare stylizacje

Jednego zdjęcia aktorka nie chciała pokazać!

Rafał Kowalski 14 grudnia 2019 19:15

Od debiutu aktorskiego Małgorzaty Kożuchowskiej minęło już 25 lat, a to oznacza nie tylko mnogość filmów i seriali, w których aktorka zagrała fenomenalne role. Równie dobrze karierę artystki można podsumować liczbą kreacji, w których pokazała się dotychczas na czerwonych dywanach. Fani Małgosi Kożuchowskiej od lat doceniają nie tylko jej talent, ale i zamiłowanie do mody. A jak sama zainteresowana ocenia swoje kreacje z przeszłości?

Małgorzata Kożuchowska na starych zdjęciach – jak aktorka się ocenia?

Podczas ostatniego wywiadu wideo z Małgorzatą Kożuchowską poprosiliśmy ją, aby opowiedziała nam, co czuje patrząc na swoje zdjęcia z przeszłości. Okazuje się, że choć kilka z kreacji artystka uważa dziś za nietrafione, to kilka innych wciąż podoba się jej bardzo!

Sprawdź, które pamiętne stylizacje Małgorzata Kożuchowska określiła okropnymi… 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.