O TYM SIĘ MÓWI

Rodzinka.pl bez Małgorzaty Kożuchowskiej jako Natalii Boskiej?!

Wyobrażacie sobie w tej roli inną aktorkę?

Gabriela Czernecka 31 października 2018 19:54

Szczegóły castingu do serialu Rodzinka.pl właśnie wyszły na jaw. Jak się okazuje, nie tylko Małgorzata Kożuchowska walczyła o rolę Natalii Boskiej. Aktorka miała na castingu sporą konkurencję. Wśród chętnych gwiazd, które chciały wcielić się w Natalię Boską w Rodzinka.pl były znane aktorskie nazwiska! Ostatecznie zwyciężyła jednak Małgorzata Kożuchowska. A kto jeszcze starał się o rolę przebojowej mamy Boskich?  Nie uwierzycie...

Rodzinka.pl Małgorzata Kożuchowska jako Natalia Boska

Rodzinka.pl to wciąż jeden z najpopularniejszych seriali, który przed telewizory przyciąga miliony Polaków. Losy członków rodziny Boskich od siedmiu lat bawią i wzruszają widownię. Niewątpliwie ogromna popularność produkcji to przede wszystkim zasługa świetnie dobranej obsady. Serial w reżyserii Patricka Yoki otworzył drzwi do kariery wielu gwiazdom: Maćkowi Musiałowi, Adamowi Zdrójkowskiemu, Oldze Kalickiej czy Julii Wieniawie.

Wielu widzów to jednak te najbardziej znane postaci przyciągnęły przed telewizory. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak są najprawdopodobniej największym atutem serialu - pasja i emocje przekazywane przez nich na małym ekranie bawią do łez!

Właśnie ujawniono, że rola Natalii Boskiej w Rodzince.pl wcale nie miała należeć do Małgorzaty Kożuchowskiej. Okazuje się, że o rolę przebojowej mamy na castingu do serialu Rodzinka.pl walczyła masa aktorek. Wśród nich były także i znane nazwiska. Jak podaje Super Express o rolę serialowej Natalii walczyły m.in. Magdalena Walach, Anna Guzik i... Agnieszka Dygant!

Ostatecznie jednak to Małgorzata Kożuchowska została wybrana do tej roli. Dlaczego? Kulisy ujawniła Anna Jaroch-Okapiec, producentka serialu, w rozmowie z Super Expressem.

„Do castingu na mamę, Natalię Boską, zaprosiliśmy wiele naprawdę topowych aktorek. Patryk Yoka, nasz reżyser, uparł się na Małgosię Kożuchowską. Była to ostatnia aktorka, którą castingowaliśmy. Pamiętam, że było to w studiu Pytania na śniadanie. To była prosta scena o jakichś pudełkach plastikowych na śniadanie. Zagrali to z Tomkiem tak fenomenalnie, że wszyscy zaczęliśmy się gotować i nie mogliśmy wytrzymać do końca sceny. Od razu wiedzieliśmy, że to właśnie oni”, mówi.

A Wy, wyobrażaliście sobie kiedykolwiek w tej roli inną aktorkę?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!