Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
Z ŻYCIA GWIAZD

Do tej pory Maja Hyży konsekwentnie nie komentowała relacji z byłym mężem...

Sprowokowały ją słowa Agnieszki Hyży?

Weronika Kostyra 6 kwietnia 2018 18:57
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyżych od początku budził kontrowersje. Mimo że para jest razem już cztery lata, nadal spadają na nich słowa krytyki. Dziennikarka walczy z powracającymi plotkami i wciąż tłumaczy się ze swojego związku.

Maja Hyży odpowiada Agnieszce Hyży?

Ostatnio w obszernym wpisie na Instagramie wyjaśniała, że „nikomu nikogo nie ukradła”. Udzieliła też wywiadu party.pl, gdzie znów nawiązała do sytuacji. „Nie jest miłe tłumaczyć się. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki. Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia”, powiedziała.

Jej słowa odczytano jako zachętę dla Mai Hyży do potwierdzenia wersji wydarzeń. Do tej pory konsekwentnie unikała ona komentowania plotek, teraz jednak opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim partnerem. Mateusz Wesołowski ma 32 lat i pracuje w branży budowlanej. Spotykają się od 2016 roku. Maja opatrzyła zdjęcie wymownym podpisem:

„Bo Nasze szczęście jest najważniejsze. Nawet bez uśmiechu oczy powiedzą Tobie prawdę. Pielęgnujcie to, co macie, bo nikt nie mówił, że będzie łatwo”.

Czy tym samym ostatecznie dała do zrozumienia, że nie zamierza rozdrapywać dawnych ran?   

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.