Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
Z ŻYCIA GWIAZD

Do tej pory Maja Hyży konsekwentnie nie komentowała relacji z byłym mężem...

Sprowokowały ją słowa Agnieszki Hyży?

Weronika Kostyra 6 kwietnia 2018 18:57
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyżych od początku budził kontrowersje. Mimo że para jest razem już cztery lata, nadal spadają na nich słowa krytyki. Mówiono, że prezenterka Polsatu rozbiła małżeństwo wokalisty, pozbawiając tym samym jego dzieci kontaktu z ojcem. On i jego była żona Maja Hyży pięć lat temu razem wystąpili w programie X Factor, lecz zaraz po jego zakończeniu rozstali się. Widzom trudno było w to uwierzyć i za rozwód winili Agnieszkę (wtedy Popielewicz), mimo że nie znała wtedy Grzegorza!

Maja Hyży odpowiada Agnieszce Hyży?

Agnieszka Hyży, obecna żona wokalisty, walczy z powracającymi plotkami i wciąż tłumaczy się ze swojego związku. Ostatnio w obszernym wpisie na Instagramie wyjaśniała, że „nikomu nikogo nie ukradła”. Udzieliła też wywiadu party.pl, gdzie znów nawiązała do sytuacji. „Nie jest miłe tłumaczyć się. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki. Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia”, powiedziała.

Jej słowa odczytano jako zachętę dla Mai Hyży do potwierdzenia wersji wydarzeń. Do tej pory konsekwentnie unikała ona komentowania relacji z byłym mężem i jego obecną żoną. Teraz jednak opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim partnerem. Mateusz Wesołowski ma 32 lat i pracuje w branży budowlanej. Spotykają się od 2016 roku. Maja opatrzyła zdjęcie wymownym podpisem:

„Bo Nasze szczęście jest najważniejsze. Nawet bez uśmiechu oczy powiedzą Tobie prawdę. Pielęgnujcie to, co macie, bo nikt nie mówił, że będzie łatwo”.

Czy tym samym ostatecznie dała do zrozumienia, że nie zamierza rozdrapywać dawnych ran?   

Maja jeszcze z Grzegorzem

Maja Hyży, Grzegorz Hyży
Fot. ons.pl

I Agnieszka z Grzegorzem

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.