Magdalena Schejbal
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Magdalena Schejbal rezygnuje z kariery?! Aktorka podjęła trudną decyzję...

„Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji”

Redakcja VIVA! 7 listopada 2019 06:51
Magdalena Schejbal
Fot. East News

Nie da się ukryć, że Magdalena Schejbal zniknęła ostatnio ze świata show biznesu. Rzadko pokazuje się na imprezach branżowych, ale udziela się na portalach społecznościowych. Chociaż aktorka pilnuje swojej prywatności, dzieli się szczegółami życia zawodowego. Ze względu na narastający niepokój fanów postanowiła ujawnić, że zmaga się z poważnym problemem zdrowotnym.

Magdalena Schejbal odchodzi z serialu „Blondynka”

Magdalena Schejbal zasmuciła swoich wielbicieli, ponieważ oficjalnie pożegnała się z widzami popularnego serialu. „Kochani! Pragnę Wam powiedzieć, że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu Blondynka”, poinformowała aktorka na swoim Instagramie.

„Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem. Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny, ale zdrowie ważniejsze!”, czytamy. „Chodzę na intensywną rehabilitację, którą nawet polubiłam (dzięki Mateuszowi i Mariuszowi) i walczę o swoje zdrowie”.

Aktorka ujawniła też, co wydarzy się z jej postacią serialową. „Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki. Żegnam się zatem z Majakami. Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom, ekipie, mieszkańcom Podlasia i opatrzności, która nad nami czuwała. To były cudowne lata. Rodziły się dzieci, zawierały przyjaźnie i związki. Mnóstwo cudownych historii”, napisała.

„Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy!!!! Do zobaczenia”, dodała Magdalena Schejbal, tym samym zapewniając fanów, że już niedługo powróci na małe i duże ekrany.

Życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani!Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”.Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem.Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze!Chodzę na intensywną rehabilitację,którą nawet polubiłam 😌!( dzięki Mateuszowi i Mariuszowi❤️)i walczę o swoje zdrowie.Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki.Żegnam się zatem z Majakami.Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opatrzności,która nad nami czuwała.To były cudowne lata.Rodziły się dzieci,zawierały przyjaźnie i związki.Mnóstwo cudownych historii.Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy!!!! Do zobaczenia ✌️

Post udostępniony przez Magdalena Schejbal (@magdaschejbal)

Magda Schejbal i jej złamana kariera. Jak do tego doszło?
Fot. Mateusz Stankiewicz/Af Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…