Joanna Brodzik, Viva!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

„Magda M.” wróci na ekrany? Znamy szczegóły!

Olga Figaszewska 4 sierpnia 2017 06:00
Joanna Brodzik, Viva!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

„Magda M.” wraca! Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich fanów kultowego serialu. Czy rzeczywiście już niedługo zobaczymy Joannę Brodzik na ekranie?

Zobacz też: O życiowych priorytetach, rodzinie i dystansie do siebie samej. Joanna Brodzik kończy 44 lata

„Magda M.” powraca. Czym nas zaskoczy?

Chociaż od emisji pierwszego odcinka minęło aż 12 lat, informacja o powrocie „Magdy M.” wywołała entuzjazm wśród fanów serialu. Nic dziwnego, skoro polska wersja Ally McBeal co wieczór gromadziła przed odbiornikami ponad trzy miliony widzów! Historia Magdy Miłowicz i Piotra Korzeckiego wzruszała, ale i śmieszyła do łez.

O kontynuacji losów Magdy i jej przyjaciół poinformował za pośrednictwem Facebooka scenarzysta Radosław Figura. Jak się jednak okazało, nie chodzi o serial, ale o… książkę!


„Tym samym powoli dopełnia się to, co było dla mnie oczywiste już dawno. Magda i jej przyjaciele mają wielki potencjał. I jeszcze nie raz zaskoczą! Na razie w powieści”, napisał.


Pierwsza książka „Świat Magdy M.”, która powstała na bazie scenariusza serialu, ukazała się w 2006 roku i była sprzedażowym hitem. Czy najnowsza książka powtórzy ten sukces? 

Polecamy też: Kultowy serial powraca na ekrany! Czy Joanna Brodzik zrezygnuje z grania w „Miłości nad rozlewiskiem”?

Joanna Brodzik chce kontynuacji serialu „Magda M.”?

Na informację o kontynuacji losów Magdy Miłowicz zareagowała również Joanna Brodzik, która przez lata wcielała się w tytułową rolę. Aktorka nie omieszkała powiadomić o radosnej nowinie swoich fanów. „Ciąg dalszy „Magdy M.” ma już swojego wydawcę – skoro Radosław Figura już oficjalnie ogłosił tę nowinę – nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na dalsze losy Magdy i jej przyjaciół !!! Też z chęcią przeczytacie tę książkę?”, pytała podekscytowana aktorka.

„Super<3. Magda M. to niezmiennie mój ulubiony serial i od czasu do czasu odświeżam sobie wszystkie odcinki. Miło będzie przerzucić się teraz na treść pisaną, już nie mogę się doczekać kontynuacji :)”, odpowiedziała jej jedna z internautek.

Teraz fani „Magdy M.” zastanawiają się, czy TVN zdecyduje się na wznowienie hitowego serialu. Jak wynika z kilkuset komentarzy wiele osób z chęcią obejrzałoby dalsze perypetie pięknej prawniczki. Może warto, bo hitu na miarę „Magdy M” stacja nie miała już dawno.

Polecamy też: Mucha i Wojewódzki, Górniak i Kraśko... Te gwiazdy były kiedyś razem. Pamiętacie?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.