Magda Gessler, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
o tym jest głośno

Magda Gessler zagrała więźniarkę w Orange Is the New Black! Musicie to zobaczyć 

To wideo jest hitem internetu!

Monika Katarzyna Krupska 27 lipca 2018 11:56
Magda Gessler, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Magda Gessler została aktorką? Restauratorka właśnie wystąpiła w najnowszej zapowiedzi serialu Orange is The New Black! 65-latka zaskoczyła wszystkich i zagrała więźniarkę! Udało jej się dobrze wcielić w rolę? 

Magda Gessler na Netflixie 

„I wtedy wchodzi Magda. Cała na pomarańczowo. Szósty sezon Orange Is the New Black podano na Netflix”, poinformował serwis na swoich mediach społecznościowych. Opublikował przy tym zwiastun serialu, jednak dodał od siebie „mały” szczegół. Platforma zatrudniła do zapowiedzi gwiazdę TVN-u. Magda oczywiście testowała więzienną kuchnię, krytykując potrawy przygotowane przez Red, więziennaą kucharkę. 

„Co to ma być? To po prostu tak śmierdzi, że ja nie mogę nawet przy tym stać!”, krzyczy Magda Gessler w reklamie.

Zobaczcie wideo, które w ciągu godziny już jest hitem internetu! Netflixowi gratulujemy pomysłowości. Jak myślicie powinni tak zajawiać kolejne sezony seriali? Naszym zdaniem, zdecydowanie tak!  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.