O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler idzie do sądu! „Nie pozwolę, by szargano moje nazwisko i wizerunek’’

Restauratorka będzie walczyć o dobre imię!

Damian Duda 7 maja 2018 11:55

Magda Gessler nie spodziewała się, że jej współpraca z jedną z belgijskich restauracji skończy się w sądzie. Prowadząca Kuchenne rewolucje zapowiada walkę o dobre imię. Czy jedna z największych gwiazd stacji TVN wygra tę batalię?

Magda Gessler walczy o dobre imię

Nie pozwolę, by szargano moje nazwisko i wizerunek, a o sprawiedliwości i swoje dobre imię jestem gotowa walczyć w sądzie’’, wyznała restauratorka w rozmowie z magazynem Party. Właściciele belgijskiej restauracji The Ultimate Hallucination zarzucili Gessler, że nie wywiązała się z warunków zawartej umowy.

„Oświadczamy, iż z dniem 26.04.2018 roku Restauracja The Ultimate Hallucination, dbając o wizerunek oraz jakość usług, zakończyła oficjalnie współpracę z Panią Magdą Gessler. Informujemy, że zakończenie umowy zostało zainicjowane z naszej strony ze względu na niewywiązywanie się z warunków kontraktu. Restauracja The Ultimate Hallcuination nie może podejmować ryzyka współpracy i zobowiązań, które będą narażać firmę na straty moralne i finansowe (...). Wykazaliśmy pełny entuzjazm oraz przygotowanie do współpracy oraz w stosownym czasie wystąpiliśmy na drogę negocjacji. Niestety w dniu dzisiejszym minął termin bez odpowiedzi ze strony Magdy Gessler co doprowadziło do wypowiedzenia umowy’’, czytamy na oficjalnej stronie restauracji.

Polka nie zgadza się z postanowionymi zarzutami i już zapowiada batalię sądową. Nic nie zmienia faktu, że huczne otwarcie restauracji, które było zaplanowane na połowę maja, nie odbędzie się.

Według umowy, która została zawarta pomiędzy Magdą Gessler a właścicielami restauracji, Polka miała zadbać nie tylko o menu, ale również o wystrój lokalu.

Myślicie, że sąd przychyli się do argumentów gwiazdy stacji TVN? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.