Maffashion, Czarek
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Maffashion i Czarek Jóźwik rozstali się! Poinformowali o tym fanów w specjalnym nagraniu...

„Siedziało to w nas obojgu od pewnego czasu”

Weronika Kostyra 29 października 2019 22:25
Maffashion, Czarek
Fot. Instagram

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska i jej chłopak Czarek Jóźwik byli jedną z najsłynniejszych par polskiego Internetu. Ich związek śledziły tysiące fanów oraz media. Byli razem ponad cztery lata. W październiku 2016 roku pojawiła się nawet informacja o ich zaręczynach w Londynie. Niestety we wspólnym nagraniu para poinformowała właśnie o rozstaniu.

Maffashion i Czarek Jóźwik rozstali się

Julię i Czarka, jednego z współzałożycieli Kanału Abstrachuje TV łączyło wiele, między innymi poczucie humoru. Ich związek wydawał się idealny – wspólne podróże, razem spędzone święta... – wszystko potwierdzały ich romantyczne zdjęcia w mediach społecznościowych. Czasami pojawiały się plotki o kryzysie w ich relacji, jednak oni zapewniali w wywiadach o łączącym ich uczuciu. Niestety okazało się, że właśnie się ono zakończyło.

Maffashion i Czarek spotkali się i nagrali dla swoich followersów specjalne nagranie, w którym zdradzają powody swojej decyzji. „Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej powiedzieć, to były cudowne lata. (…) Siedziało to w nas obojgu od pewnego czasu. Było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować i stąd decyzja o rozstaniu”, powiedzieli w nagraniu. Zapewnili jednak, że nadal pozostaną przyjaciółmi i będą utrzymywać ze sobą kontakt.

Fanom wciąż trudno uwierzyć w ich decyzję… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Czarek Jóźwik (@czarek_)

Maffashion, Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik
Fot. Instagram @maffashion_official

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.