Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Czy to miłość uratowała życie Ani Wyszkoni? Kim jest Maciej Durczak, jej długoletni partner?

Konrad Szczęsny 3 października 2017 09:00
Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM

 

Ania Wyszkoni rok temu pokonała raka tarczycy i wróciła na scenę. Co prawda artystka w ostatnim czasie przebywała przez tydzień w szpitalu na badaniach kontrolnych, jednak okazało się, że jej stan zdrowia jest stabilny i widmo nawrotu choroby minęło. W tym trudny czasie wspierali ją najbliżsi: syn z pierwszego małżeństwa Tobiasz, córeczka Pola oraz partner Maciej Durczak. Kim jest mężczyzna, który sprawuje nad nią zarówno opiekę zawodową, jak i jest jej opoką w życiu prywatnym?

 

Polecamy też: Ania Wyszkoni w poruszających słowach o stanie swojego zdrowia: „Przygniotła mnie perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu”

 

Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszkoni?

Maciej Durczak to jeden z najbardziej znanych w Polsce menadżerów, który na przestrzeni lat współpracował m.in. z Dodą, Ich Troje, Big Cycem oraz zespołem Virgin. Od 2003 roku kieruje także karierą Ani Wyszkoni: na początku jako wokalistki zespołu Łzy, jednak gdy piosenkarka zdecydowała się na karierę solową 7 lat później, formacja zrezygnowała z jego usług. 

 

Związali się w 2004 roku, gdy Ania Wyszkoni rozwiodła się po kilku latach małżeństwa z mężem Adamem Pigułą, z którym wychowywała syna Tobiasza. Choć wokalistka i Maciej Durczak od lat uchodzą za idealną parę, której umiejętnie udaje się łączyć zawodowe zobowiązania z życiem prywatnym, nie zdecydowali się na ślub. Temat ten powraca jednak co jakiś czas w mediach.

 

Czy Ania Wyszkoni i Maciej Durczak są małżeństwem?

W 2014 roku, gdy obchodzili 10. rocznicę związku, Maciej Durczak został zapytany, jak zamierzają ją świętować i czy w związku z tym jubileuszem zdecydują się na szybkie sformalizowanie łączącego ich uczucia.

 

Nie planujemy z tej okazji wielkiej imprezy, ale w wąskim gronie na pewno to uczcimy. To ważna dla naszej rodziny rocznica. O ślubie rozmawiamy... Oboje tego chcemy. Kiedy? W tym roku na pewno już nie zdążymy. A nie chcemy robić tego pospiesznie, byle jak. To ma być wyjątkowy moment. Nadejdzie. I to już niedługo”, zapewnił wówczas Maciej Durczak w tygodniku „Świat i ludzie”.

 

Jednak do tej pory próżno szukać na palcu pary obrączek.

 

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak na finale Przeboju Lata RMF FM na Costa Brava
Fot. AKPA

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak

 

Polecamy też: Fani drżą o zdrowie Ani Wyszkoni. Artystka trafiła do szpitala! Jej menadżer zdradził, jaki jest stan wokalistki

 

Ania Wyszkoni o związku z Maciejem Durczakiem

Ania Wyszkoni w wywiadach podkreśla często, że jej relacja z Maciejem Durczakiem jest oparta przede wszystkim na partnerstwie. Para często rozmawia ze sobą i żadnych problemów stara się nie zamiatać pod dywan.

 

Kiedyś tego nie potrafiłam robić i pewnie między innymi dlatego rozpadło się moje pierwsze małżeństwo. A teraz uważam, że przede wszystkim o problemach trzeba rozmawiać, żeby je rozwiązywać na bieżąco”, zapewniła w 2013 roku w programie internetowym Łukasza Jakóbiaka.

 

Polecamy też: „To choroba, z którą żyje się do końca”. Anna Wyszkoni powraca po traumatycznych przejściach

 

Dzieci Ani Wyszkoni

Piosenkarka wychowuje razem ze swoim partnerem syna Tobiasza z pierwszego małżeństwa, który w tym roku skończy 16 lat, oraz pięcioletnią córeczkę Polę, której ojcem jest Durczak.

 

Cała czwórka mieszka w Pasikurowicach pod Wrocławiem.

 

Polecamy też: Ania Wyszkoni wróciła na scenę po długim pobycie w szpitalu. Wokalistka po raz pierwszy skomentowała swój stan zdrowia!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.