Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Czy to miłość uratowała życie Ani Wyszkoni? Kim jest Maciej Durczak, jej długoletni partner?

Konrad Szczęsny 3 października 2017 09:00
Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM

 

Ania Wyszkoni rok temu pokonała raka tarczycy i wróciła na scenę. Co prawda artystka w ostatnim czasie przebywała przez tydzień w szpitalu na badaniach kontrolnych, jednak okazało się, że jej stan zdrowia jest stabilny i widmo nawrotu choroby minęło. W tym trudny czasie wspierali ją najbliżsi: syn z pierwszego małżeństwa Tobiasz, córeczka Pola oraz partner Maciej Durczak. Kim jest mężczyzna, który sprawuje nad nią zarówno opiekę zawodową, jak i jest jej opoką w życiu prywatnym?

 

Polecamy też: Ania Wyszkoni w poruszających słowach o stanie swojego zdrowia: „Przygniotła mnie perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu”

 

Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszkoni?

Maciej Durczak to jeden z najbardziej znanych w Polsce menadżerów, który na przestrzeni lat współpracował m.in. z Dodą, Ich Troje, Big Cycem oraz zespołem Virgin. Od 2003 roku kieruje także karierą Ani Wyszkoni: na początku jako wokalistki zespołu Łzy, jednak gdy piosenkarka zdecydowała się na karierę solową 7 lat później, formacja zrezygnowała z jego usług. 

 

Związali się w 2004 roku, gdy Ania Wyszkoni rozwiodła się po kilku latach małżeństwa z mężem Adamem Pigułą, z którym wychowywała syna Tobiasza. Choć wokalistka i Maciej Durczak od lat uchodzą za idealną parę, której umiejętnie udaje się łączyć zawodowe zobowiązania z życiem prywatnym, nie zdecydowali się na ślub. Temat ten powraca jednak co jakiś czas w mediach.

 

Czy Ania Wyszkoni i Maciej Durczak są małżeństwem?

W 2014 roku, gdy obchodzili 10. rocznicę związku, Maciej Durczak został zapytany, jak zamierzają ją świętować i czy w związku z tym jubileuszem zdecydują się na szybkie sformalizowanie łączącego ich uczucia.

 

Nie planujemy z tej okazji wielkiej imprezy, ale w wąskim gronie na pewno to uczcimy. To ważna dla naszej rodziny rocznica. O ślubie rozmawiamy... Oboje tego chcemy. Kiedy? W tym roku na pewno już nie zdążymy. A nie chcemy robić tego pospiesznie, byle jak. To ma być wyjątkowy moment. Nadejdzie. I to już niedługo”, zapewnił wówczas Maciej Durczak w tygodniku „Świat i ludzie”.

 

Jednak do tej pory próżno szukać na palcu pary obrączek.

 

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak na finale Przeboju Lata RMF FM na Costa Brava
Fot. AKPA

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak

 

Polecamy też: Fani drżą o zdrowie Ani Wyszkoni. Artystka trafiła do szpitala! Jej menadżer zdradził, jaki jest stan wokalistki

 

Ania Wyszkoni o związku z Maciejem Durczakiem

Ania Wyszkoni w wywiadach podkreśla często, że jej relacja z Maciejem Durczakiem jest oparta przede wszystkim na partnerstwie. Para często rozmawia ze sobą i żadnych problemów stara się nie zamiatać pod dywan.

 

Kiedyś tego nie potrafiłam robić i pewnie między innymi dlatego rozpadło się moje pierwsze małżeństwo. A teraz uważam, że przede wszystkim o problemach trzeba rozmawiać, żeby je rozwiązywać na bieżąco”, zapewniła w 2013 roku w programie internetowym Łukasza Jakóbiaka.

 

Polecamy też: „To choroba, z którą żyje się do końca”. Anna Wyszkoni powraca po traumatycznych przejściach

 

Dzieci Ani Wyszkoni

Piosenkarka wychowuje razem ze swoim partnerem syna Tobiasza z pierwszego małżeństwa, który w tym roku skończy 16 lat, oraz pięcioletnią córeczkę Polę, której ojcem jest Durczak.

 

Cała czwórka mieszka w Pasikurowicach pod Wrocławiem.

 

Polecamy też: Ania Wyszkoni wróciła na scenę po długim pobycie w szpitalu. Wokalistka po raz pierwszy skomentowała swój stan zdrowia!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.