O TYM JEST GŁOŚNO

Autografy księżnej Meghan na sprzedaż! Ceny sięgają kilku tysięcy złotych

W internecie można kupić wszystko...

Monika Katarzyna Krupska 24 maja 2018 10:01

Łowca autografów to zawód, który wymaga sprytu i cierpliwości. Z roku na rok coraz więcej osób wybiera dla siebie taką ścieżkę kariery. Stanie przez kilka godzin w deszczu dla jednego podpisu w przyszłości może okazać się bardzo opłacalne. Przykładowo autograf astronauty Neila Armstronga w 1997 roku wart był 475 funtów, a już w 2009 roku cena jego sięgnęła do 5,5 tys. funtów! Opłaca się? Zdecydowanie! Przecież nigdy nie wiadomo, jak dalej potoczy się życie naszej gwiazdy... 

Nawet kilka tysięcy 

Gdy Meghan Markle stawiała pierwsze kroki w aktorstwie, nikt nie przypuszczał, że za kilka lat Hollywood zamieni na Pałac Kensington. W sobotę, 19 maja aktorka wyszła za mąż za wnuka królowej Elżbiety II i została księżną Sussex. Żona księcia Harry'ego od teraz nie może m.in. malować paznokci na jaskrawe kolory czy rozdawać autografów! Nic więc dziwnego, że o te, które kiedyś rozdała dziś biją się fani na całym świecie!

Na eBayu autografy księżnej Meghan można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Te „tanie” są jednak kopią, ceny autentycznych są sporo wyższe. Przykładowo autograf Markle z 2012 roku kosztuje teraz 3 636 zł! Aukcję obeserwuje 11 osób, kończy się ona dopiero w piątek. Oznacza to, że kwota z pewnością wzrośnie. Do ceny należy doliczyć jeszcze ponad 100 złotych za wysyłkę. 

Księżna Sussex w przeszłości zajmowała się... kaligrafią! Zdobiła zaproszenia ślubne gwiazdom Hoolywood, w swoim portfolio może pochwalić się np. zaprojektowaniem zaproszenia na ślub Robina Thicke.

Kupibyście autograf księżnej Meghan?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.