Benjamin Keough, wnuk Presleya, Lisa Marie Presley
Fot. Instagram @lisampresley
Wspomnienie

Lisa Marie Presley upamiętniła zmarłego syna. Mężczyzna odebrał sobie życie dwa lata temu

„Jesteśmy związani na wieczność”, pisała artystka

Marcjanna Maryszewska 14 lipca 2022 11:11
Benjamin Keough, wnuk Presleya, Lisa Marie Presley
Fot. Instagram @lisampresley

Minęły dwa lata od tragedii, jakiej doznała Lisa Marie Presley… Jej ukochany syn odebrał sobie życie. W rocznicę jego śmierci córka Elvisa Presley’a zamieściła wzruszający wpis upamiętniający zmarłego 27-latka.  Swoją wyjątkową relację postanowili przed laty uhonorować wyjątkowymi tatuażami...

Lisa Marie Presley straciła syna. Benjamin Keough zmarł dwa lata temu

12 lipca 2020 roku młody mężczyzna, syn Lisy Marie Presley, postanowił odebrać sobie życie… Ciało Benjamina Keougha z raną postrzałową znaleziono 12 lipca 2020 roku w swoim domu w Calabasas w Kalifornii. Do dziś nieznane są motywy oraz powód, dla których 27-latek postanowił zakończyć swój żywot. Pojawiają się jednak na ten temat różne teorie. 

Przed śmiercią Keough był uzależniony od alkoholu i narkotyków, przebywał na odwyku. Związek z samobójstwem mogły mieć również nauki scjentologów. Mężczyznę pochowano trzy miesiące później na terenie rodzinnej posiadłości, Graceland. Spoczywa też obok legendarnego dziadka Elvisa oraz innych członków rodziny. Jednak Benjamin starał się za życia zatajać powiązania ze sławnymi przodkami i samodzielnie podążał własną ścieżką. Natomiast, podobnie jak oni, zajął się muzyką. W 2009 roku podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Universal.

Czytaj także: Był mężem Agnieszki Osieckiej, zginął w domu Romana Polańskiego. Tak wyglądało życie Wojciecha Frykowskiego

Lisa Marie Presley, Los Angeles, Kalifornia, 21.06.2022 rok

Lisa Marie Presley, Los Angeles, Kalifornia, 21.06.2022 rok
Fot. Rex Features/East News

Lisa Marie Presley upamiętniła zmarłego syna

12 lipca minęły dwa lata od śmierci Benjamina Keougha. W tym wyjątkowym dniu Lisa Marie Presley uczciła pamięć zmarłego mężczyzny. Na Instagramie piosenkarki pojawił się poruszający wpis wraz ze zdjęciem tatuaży. Okazuje się, że razem z synem zrobiła sobie  przed laty identyczne wzory na skórze z wyjątkową symboliką. 

Kilka lat temu, w Dzień Matki, zrobiliśmy z synem identyczne tatuaże. To celtycki węzeł wieczności. Starannie wybraliśmy wzór, który będzie symbolizował naszą więź i wieczną miłość. Jesteśmy związani na wieczność”, napisała poruszona.

O rocznicy śmierci przyrodniego brata napisała również Riley, jedna z córek Lisy. „Nie ma godziny, w której bym o tobie nie myślała i nie tęskniła. To już dwa lata, odkąd odszedłeś, a nadal nie mogę uwierzyć, że cię nie ma. Tak bardzo cię kocham, mój Ben Ben”, czytamy pod wspólnym zdjęciem rodzeństwa.  

Źródło: Gwiazdy.wp.pl

Sprawdź również: Jennifer Aniston i Brad Pitt: „Będę go kochać do końca życia. To był piękny, skomplikowany związek”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…