Z ŻYCIA GWIAZD

Narkotyki, depresja, nieudane małżeństwa... Złamane życie Lisy Marie Presley

Córka króla rock'n'rolla obchodzi 52. urodziny

Konrad Szczęsny 1 lutego 2020 13:03

Życie nie szczędziło jej ciosów. Ojciec Lisy Marie Presley zmarł, gdy miała zaledwie dziewięć lat. Od tamtej pory doświadczyła m.in. molestowania seksualnego ze strony ojczyma, zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, zaś rok temu głośno było o jej problemach finansowych.

Złamane życie Lisy Marie Presley: nieudane małżeństwa, molestowanie i depresja

Także życie osobiste Lisy Marie Presley nie należało do udanych. Była czterokrotnie zamężna, w tym z królem popu, Michaelem Jacksonem, zaś dwóch jej mężów jest podejrzewanych o pedofilię. Ostatni, Michael Lockwood, wykorzystywał seksualnie ich córki, bliźniaczki Finley Aaron Love i Harper Vivienne Ann. Było to też oficjalnym powodem wniesienia pozwu o rozwód. Parze zostały odebrane przez to prawa rodzicielskie, jednak za namową przyjaciółki, P!nk, Lisa Marie Presley skorzystała z terapii. Po jej zakończeniu sąd przyznał jej opiekę nad dziećmi.

W styczniu ubiegłego roku głośno było o zdjęciach córki Elvisa Presley'a, które wykonano po jej wyjściu ze szpitala. Przebywała w placówce aż sześć godzin. Nie do końca wiadomo, z jakiego powodu. Jednak fotografie wskazywały na to, że w życiu celebrytki znów nie dzieje się najlepiej.

Czy kiedykolwiek uda jej się pokonać demony przeszłości?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.