Z ŻYCIA GWIAZD

Narkotyki, depresja, nieudane małżeństwa... Złamane życie Lisy Marie Presley

Córka króla rock'n'rolla obchodzi 52. urodziny

Konrad Szczęsny 1 lutego 2020 13:03

Życie nie szczędziło jej ciosów. Ojciec Lisy Marie Presley zmarł, gdy miała zaledwie dziewięć lat. Od tamtej pory doświadczyła m.in. molestowania seksualnego ze strony ojczyma, zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, zaś rok temu głośno było o jej problemach finansowych.

Złamane życie Lisy Marie Presley: nieudane małżeństwa, molestowanie i depresja

Także życie osobiste Lisy Marie Presley nie należało do udanych. Była czterokrotnie zamężna, w tym z królem popu, Michaelem Jacksonem, zaś dwóch jej mężów jest podejrzewanych o pedofilię. Ostatni, Michael Lockwood, wykorzystywał seksualnie ich córki, bliźniaczki Finley Aaron Love i Harper Vivienne Ann. Było to też oficjalnym powodem wniesienia pozwu o rozwód. Parze zostały odebrane przez to prawa rodzicielskie, jednak za namową przyjaciółki, P!nk, Lisa Marie Presley skorzystała z terapii. Po jej zakończeniu sąd przyznał jej opiekę nad dziećmi.

W styczniu ubiegłego roku głośno było o zdjęciach córki Elvisa Presley'a, które wykonano po jej wyjściu ze szpitala. Przebywała w placówce aż sześć godzin. Nie do końca wiadomo, z jakiego powodu. Jednak fotografie wskazywały na to, że w życiu celebrytki znów nie dzieje się najlepiej.

Czy kiedykolwiek uda jej się pokonać demony przeszłości?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.