Weronika Kostyra 30 czerwca 2017 06:30
1/14
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Sara Boruc
Copyright @Instagram
1/14

 

Korzystając z przerwy od rozgrywek piłkarskich, zawodnicy i ich partnerki odpoczywają w różnych zakątkach świata pławiąc się w luksusach.

 

Wakacje polskich piłkarzy

Wojciech Szczęsny razem z żoną, MaRiną Łuczenko-Szczęsną byli niedawno na Santorini i Mykonos, a teraz korzystają z uroków Hawajów. Para wypoczywa tak razem z Sarą i Arturem Borucami. Publikują wiele wspólnych zdjęć i widać, że świetnie się bawią. Relaksują się i spędzają czas aktywnie m.in. grając w tenisa i koszykówkę. Fani zachwycają szczególnie zachwycają się sylwetką MaRiny, która zrelaksowana pozuje na plaży, a po niej korzysta z relaksacyjnego masażu i pokazuje się bez makijażu.

 

Para lubi podróżować w towarzystwie przyjaciół. We wcześniejszą podróż na Mykonos wyjechali Grzegorzem Krychowiakiem i jego partnerką, Celią Jaunat. Oni z kolei później odwiedzili Santorini Nowy Jork i Bora Bora.

 

Anna i Robert Lewandowscy najpierw spędzili kilka dni w swoim domu na Mazurach razem z rodziną, a potem z małą Klarą polecieli prywatnym samolotem na malowniczą Sardynię, gdzie cieszyli się słońcem i odpoczywali w luksusowym hotelu. Jak na sportowców przystało znaleźli czas na trening – nawet z wózkiem ze śpiącą córką.

 

Kapitan Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak i jego żona, Edyta Zając-Rzeźniczak  polecieli na wakacje do Dubaju. Modelka prezentowała idealną figurę, o którą, jak twierdzi, szczególnie nigdy nie dbała.

 

Zobacz także: Polskie WAGs aktywnie zagrzewały swoich mężów do walki! Czy to im zawdzięczamy zwycięstwo?

2/14
MaRina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram
2/14
3/14
Edyta Zając-Rzeźniczak
Copyright @Instagram
3/14
6/14
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram
6/14
8/14
Edyta Zając-Rzeźniczak
Copyright @Instagram
8/14
12/14
MaRina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram
12/14
14/14
Edyta Zając-Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak
Copyright @Instagram
14/14

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.