Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Lady Gaga żałuje rozstania z narzeczonym dla Bradleya Coopera?

Artystka ma złamane serce...

Weronika Kostyra 5 czerwca 2019 17:57
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

Na początku roku temat domniemanego romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera rozgrzewał media do czerwoności. Oni sami dostarczyli do tego wielu powodów. Praca na planie filmu Narodziny gwiazdy bardzo ich do siebie zbliżyła. W czasie jego promocji nie odstępowali się na krok, obdarzali długimi spojrzeniami i promiennymi uśmiechami, często też trzymali się za ręce. Informacja o tym, że Lady Gaga rozstała się z narzeczonym była ostatecznym potwierdzeniem tych domysłów – dla Bradleya Coopera porzuciła 17 lat starszego od siebie agenta gwiazd. Emocje związane z filmem dawno jednak opadły. Czy Lady Gaga żałuje rozstania z Christianem Carino?

Lady Gaga żałuje rozstania z narzeczonym?

Plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera wywołały prawdziwy skandal. Szczególnie po ich pamiętnym występie podczas gali wręczenia Oscarów, kiedy piosenkę Shallow zaśpiewali tak, jakby kochali się na zabój. Wydawało się, że od pocałunku dzieliły ich milimetry. Wszyscy byli przekonani, że to prawda i współczuli Irinie Shayk, partnerce Coopera, z którą aktor ma dwuletnią córkę. Poza tym piosenkarka nagle w lutym rozstała się z narzeczonym. Powiedziała wtedy: „Po prostu nie wyszło. Związki czasem się kończą. Nie ma tu żadnej dramatycznej historii”. Fani zwrócili jednak uwagę na podejrzaną zbieżności wydarzeń.

Od tamtej pory Lady Gaga nie wspominała o byłym narzeczonym, z którym była dwa lata. Wokalistka nie ma szczęścia w miłości i wydawało się, że rzuciła się w wir pracy, by zapomnieć o uczuciach. Jej domniemany romans z Bradleyem Cooperem także okazał się zwykłą plotką stworzoną na potrzeby promocji filmu. Dopiero teraz dała fanom do zrozumienia, że ma złamane serce. Podczas koncertu w Las Vegas zaśpiewała wzruszający utwór Someone to Watch Over Me George’a Gershwina. Tuż przed tym powiedziała: „Ostatnim razem, kiedy śpiewałam tę piosenkę, miałem pierścionek na palcu, więc tym razem będzie inaczej”. Jej wykonanie było pełne emocji. Dodatkowo tekst mówi o samotności i braku wsparcia. „I chociaż może nie być facetem, którego dziewczyny uważają za przystojnego, to i tak nosi klucz do mojego serca (…) Och, jak ja potrzebuję kogoś, kto mógłby nade mną czuwać”, zaśpiewała.

Czy Lady Gaga znajdzie jeszcze miłość swojego życia? 

Bradley Cooper, Irina Shayk i Lady Gaga
Fot. BE&W

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?