Ślub Miss Moskwy i Króla Malezji
Fot. Twitter @Nursafhia1
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Poszło o zdradę? Na jaw wyszły kulisy rozwodu króla Malezji i byłej miss Moskwy!

Sułtan zabrał głos!

Gabriela Czernecka 23 lipca 2019 12:22
Ślub Miss Moskwy i Króla Malezji
Fot. Twitter @Nursafhia1

O rozpadzie tego związku głośno jest od kilku dni. Były król Malezji i była miss Moskwy rozstali się zaledwie miesiąc po narodzinach syna. To właśnie dla ukochanej sułtan Muhammad V zrzekł się tronu. Teraz za pośrednictwem prawnika, zdecydował się ujawnić kulisy rozwodu z Oksjaną Wojewodiną. Poszło o... zdradę?

Rozwód sultana Muhammada V z Oksaną Wojewodiną

Miłość byłej miss Moskwy, Oksany Wojewodiny i byłego króla Malezji, sułtana Muhammada V skończyła się po ośmiu miesiącach małżeństwa. Para rozwiodła się na mocy surowych islamskich przepisów. Były król Malezji miał trzy razy wypowiedzieć słowo "talak", co gwarantuje mu nieodwracalne rozstanie z żoną. Informację o rozwodzie byłego króla Malezji podały lokalne władze, ale wiceminister Kelantan nie chciał komentować sprawy: „Tak, jak wtedy gdy prasa pytała nas o małżeństwo sułtana, teraz również nie możemy komentować, ponieważ nie mamy oficjalnych informacji na ten temat”. 

Nieoficjalnie mówiono, że przyczyną abdykacji króla, a teraz rozwodu z Rosjanką, miała być jej burzliwa przeszłość. Oksana w swoim rodzinnym kraju wzięła udział w reality show, w którym uprawiała seks przed kamerami, chwilę później do sieci trafiły jej nagie zdjęcia. Dziś sułtan Muhammad V za pośrednictwem swojego prawnika ujawnił kulisy rozwodu z Oksaną. Okazuje się, że były król Malezji podejrzewa, że nie jest ojcem chłopca Leona, którego prawie dwa miesiące temu urodziła Rosjanka. Skąd takie przypuszczenia?

Pełnomocnik byłego monarchy, jak podaje Daily Mail, stwierdził, że jak dotąd „nie ma obiektywnych dowodów na ojcostwo”. Rosjanka nie pozostawiła jednak sprawy bez komentarza. Na swoim Instagramie zamieściła post, w którym komentuje rozstanie i najnowsze doniesienia. Oksana Wojewodina opublikowała w sieci dwa zdjęcia dziecka i napisała, że jest dumna z tego, że: „malezyjska krew płynie w jego żyłach”. W ten sposób chciała zaprzeczyć słowom byłego męża: „W swoim życiu muszę stawiać czoła wielu złośliwościom, oszczerstwom i zazdrości. Ale Ty przekonujesz mnie, że na świecie jest jeszcze wiele dobroci”, pisze, kierując słowa do synka. 

Przypomnijmy, że sułtan stanu Kelantan i Oksana Wojewodina powiedzieli sobie tak 22 listopada 2018 roku. Dla Oksany Muhammad V zrzekł się tronu, tym samym stał się pierwszym królem w historii Malezji, który abdykował. Zaznaczmy, że pozycja króla w Malezji jest raczej symboliczna, większość władzy jest w rękach parlamentu i premiera. Jak podaje Islam News, uroczystość miała miejsce w podmoskiewskej miejscowości Barwicha. Zanim jednak Oksana Wojewodina została żoną Króla Malezji, nawróciła się na islam. Jak podawał wówczas malezyjski serwis informacyjny rakyatku.com, tego dnia Oksana przybrała także muzułmańskie imię Rihana. Według malezyjskich mediów od teraz będzie więc znana jako Rihana Oxana Gorbatenko. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rihana Oksana Petra (@rihanapetra)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rihana Oksana Petra (@rihanapetra)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rihana Oksana Petra (@rihanapetra)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…