Damian Duda 4 września 2017 12:30
1/4
Renata Kaczoruk, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, bal fundacji TVN
Copyright @Instagram
1/4

 

Punktualność nie jest mocną stroną gwiazd. Godziny, które widnieją na zaproszeniach, często są podawane z dużą rezerwą, gdyż organizatorzy liczą się z tym, że zaproszeni celebryci mogą nie dotrzeć na czas. Tak było w trakcie tegorocznego balu Fundacji TVN Nie jesteś sam.

 

Zobacz też: Już po Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP! Kto się pojawił?Kożuchowska, Socha, Kaczoruk...Czerwony dywan, błysk fleszy, wywiady... — atmosfera największych imprez w Polsce jest dla wielu gwiazd czymś niezwykłym. Nic dziwnego, bo o zainteresowaniu, które im towarzyszy, marzy niejedna osoba. Jak podaje serwis Pudelek.pl, w trakcie sobotniego balu nie każdej gwieździe udało się stanąć na czerwonym dywanie. Powód? Kożuchowska, Socha i Kaczoruk... spóźniły się.Wszyscy goście zaproszeni byli na konkretną godzinę - tak, żeby każdy zdążył zapozować przed rozpoczęciem części oficjalnej. Później czerwony dywan został zamknięty, a fotoreporterzy zakończyli już swoją pracę. Po czasie w Arkadach Kubickiego zjawiły się Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha i Renulka, które nie miały już okazji zaprezentować się na ściance’’, mówi informator serwisu.Portal twierdzi, że jedyną gwiazdą, która może być usprawiedliwiona, jest Małgorzata Kożuchowska. Aktorka spóźniła się na bal ze względu na zobowiązania zawodowe. W Teatrze Kamienica odbywała się premiera z jej udziałem. Powody spóźnienia Małgorzaty Sochy i Renaty Kaczoruk nie są znane.Gwiazdy podzieliły się zdjęciami, które opublikowały na Instagramie. Zobaczcie, jak się prezentowały!

 

Zobacz też: Rusin, Lewandowska, Rozenek...? Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej na balu TVN? Internauci nie mają wątpliwości!

 

2/4
Małgorzata Kożuchowska, Bal TVN-u
Copyright @Instagram
2/4
3/4
Renata Kaczoruk, Bal TVN-u
Copyright @Instagram
3/4

 

Mimo że Renata Kaczoruk spóźniła się na czerwony dywan, na Instagramie pokazała kreację, w której przybyła na bal. Ładna?

 

Zobacz też: Już po Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP! Kto się pojawił?

 

Przeczytaj też: Rusin, Lewandowska, Rozenek...? Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej na balu TVN? Internauci nie mają wątpliwości!

 

4/4
Małgorzata Socha, Bal TVN-u
Copyright @Instagram
4/4

 

Tak Małgorzata Socha prezentowała się w trakcie balu Fundacji TVN Nie jesteś sam.

 

Zobacz też: Już po Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP! Kto się pojawił?

 

Przeczytaj też: Rusin, Lewandowska, Rozenek...? Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej na balu TVN? Internauci nie mają wątpliwości!

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?