O TYM SIĘ MÓWI

Macademian Girl została nową prowadzącą Pytanie na Śniadanie! 

Jak sprawdzi się w nowej roli?

Olga Figaszewska 10 czerwca 2018 16:01

Od kiedy Joanna Racewicz odeszła z Pytania na Śniadanie, nie było wiadomo, kto ją zastąpi. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane! Do grona prowadzących dołączyła nowa para! Kim są? Czy sprawdzą się w nowej roli?

Nowi prowadzący Pytanie na Śniadanie

W niedzielę Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny ogłosili, że do grona prowadzących PnŚ dołączyli Macademian Girl i Robert El Gendy. Blogerka modowa dotychczas była częstym gościem programu. Występowanie przed kamerą nie sprawia jej żadnej trudności. Ba! Można stwierdzić, że świetnie się w tym odnajduje. Jakiś czas temu wyznała, że jej marzeniem jest praca w telewizji. Wzięła udział w Agencie, była jurorką  Shopping Queen,  a także prowadziła program Królowa lumpeksów. Jej styl i energię pokochały tysiące kobiet!

Z kolei Robert El Gendy już od grudnia mógł sprawdzić się w roli gospodarza PnŚ. Z Telewizją Polską jest związany od 16 lat. Dotychczas zajmował się dziennikarstwem sportowym. „Widzowie cenią szczerość dlatego w studiu PNŚ jestem sobą nikogo nie odgrywam. W tym formacie czuję się swobodnie, wreszcie mogę być sobą. Kiedyś nie doceniałem programów tego typu. Teraz jednak widzę, że to właśnie programy śniadaniowe opowiadają o prawdziwym życiu. Różnorodność tematów powoduje, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie”, mówił nie tak dawno.

Nie wiadomo, czy para pozostanie z widzami TVP 2 jedynie na okres wakacyjny, czy może będzie to stała współpraca. Jak myślicie, sprawdzą się w roli prowadzących? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.