Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zaskakujące doniesienia mediów. Księżna Meghan w środku nocy zwolniła nianię Archiego?! 

Osoby z otoczenia książęcej pary Sussex znów ujawniają ich sekrety

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2020 13:49
Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Po raz kolejny w mediach pojawiają się doniesienia na temat życia księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Osoby z otoczenia książęcej pary Sussex ujawniają ich sekrety. Tym razem chodzi o zachowanie Meghan, która zdaniem jej najbliższych jest bardzo wymagająca i... nie znosi sprzeciwu, co szczególnie pokazała w stosunku do niani. Poznajcie szczegóły. 

Meghan zwolniła nianię Archiego w środku nocy?

Informacje na temat trudnego charakteru Meghan pojawiły się już w ubiegłym roku, kiedy w ciągu kilku miesięcy z pracy u książęcej pary Sussex zrezygnowało kilka osób. Wówczas pisano, że powodem jest to, że księżna jest wymagająca i bardzo krytyczna. wobec pracowników. Ponoć Meghan była niechętna do współpracy do tego stopnia, że otrzymała od współpracowników dość przykry przydomek. Pracownicy mieli nazywać ją... Trudną Księżną. Dziś te doniesienia potwierdzają autorzy książki o parze. W publikacji Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family czytamy, że Meghan i Harry zwolnili opiekunkę Archiego w środku nocy

„Meghan i Harry zwolnili z pracy nianię podczas jej drugiej nocy przy dziecku. Twierdzili, że była nieprofesjonalna i nieodpowiedzialna”, piszą autorzy. Podobno niania została wyrzucona w środku nocy, ale autorzy książki nie opisują szczegółów jej zwolnienia oraz zakończenia współpracy. Potwierdzają jednak, że nie była to pierwsza niania, którą małżeństwo zdecydowało się zatrudnić do opieki nad synkiem. Zdradzają, że obecna niania Archiego spełnia oczekiwania pary - świetnie radzi sobie z chłopcem, rozumie jego potrzeby i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Nauczeni przykrym doświadczeniem, Harry i Meghan, jak piszą autorzy książki Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family, bardzo dokładnie sprawdzili umiejętności niani Archiego, często dopuszczając się kontroli pracownicy, szczególnie w nocy. 

Teraz jednak opiekunki Archiego zajmują się nim tylko w ciągu dnia. Chłopiec przesypia już całą noc, więc małżeństwo zdecydowało się zrezygnować z nocnej opieki. Jedni piszą, że Meghan jest po prostu troskliwą i opiekuńczą mamą, ale pojawiają się też krytyczne uwagi, że jest przewrażliwiona na punkcie swojego syna. A Wy, co myślicie o przygodach małżeństwa z nianiami?  

Archie Harrison ma rok
Fot. Screen Instagram

Koronawirus
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.