KRÓLEWSKIE ŻYCIE

On tęskni za rodziną, ona stawia mu ultimatum. Czy to koniec małżeństwa Sussex?!

Brytyjskie tabloidy wieszczą rozwód...

Gabriela Czernecka 7 lipca 2020 15:09

Księżna Meghan i książę Harry od kilku miesięcy mieszkają w Los Angeles, gdzie wiodą życie z dala od paparazzi, tabloidów i monarchii. Małżeństwo uwolniło się od królewskich zobowiązań i usilnie pracuje nad własną marką. Niestety wygląda na to, że życie z dala od królewskiego dworu nie jest tak łatwe, jak sądzili. I gdy w przypadku Meghan wiele wskazuje na to, że wszystko idzie po jej myśli, bowiem udało się jej dość szybko powrócić do pracy i odnaleźć się w nowym miejscu, o tyle Harry ma z tym nieco więcej problemów. Jak podaje jeden z tabloidów, para nie najlepiej radzi sobie w nowej sytuacji. Czyżby w małżeństwie Sussex pojawił się pierwszy poważny kryzys?

Meghan i Harry życie w Los Angeles. Pierwszy kryzys? 

Czy odejście księżnej Meghan i księcia Harry'ego z brytyjskiej rodziny królewskiej było słuszną decyzją? Wydawało się, że para świetnie radzi sobie w Los Angeles, gdzie zaczęli swoje nowe życie. Udzielają się charytatywnie, wiodą życie z dala od mediów i powoli przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości. Według jednego z tabloidów ich sytuacja nie rysuje się jednak najlepiej. Wszystko przez Harry'ego... 

Meghan bardzo szybko odnalazła się w nowej sytuacji. Była aktorka serialu Suits wróciła do swoich hollywoodzkich korzeni w produkcji Disneya. Tym razem nie wystąpiła jednak przed kamerą, lecz spróbowała swoich sił jako lektorka. Dokument „Słonie” pojawił się na platformie streamingowej Disney+ 3 kwietnia. W Wielkiej Brytanii to Meghan była „bezrobotna” i to książę Harry pełnił rolę głowy rodziny. Po przeprowadzce za ocean, porzucił dotychczasowe życie i karierę w wojsku, lecz nie mógł dłużej utrzymywać najbliższych. Wszystko przez warunki związane z procesem starania się o wizę pracowniczą, który w Wielkiej Brytanii jest podobny do tego, jaki obowiązuje w Polsce. Nie oznacza to jednak, że pozostaje bez środków do życia. Książę ma pieniądze, które pozostawiła mu księżna Diana, dziedzictwo królowej matki, a także pensję, którą otrzymywał jako kapitan w armii brytyjskiej (według Forbesa zarabiał od 50 000 do 53 000 dolarów rocznie). Poza tym w dalszym ciągu otrzymuje kieszonkowe od swojego ojca, księcia Karola

Książęca para Sussex wielokrotnie zaznaczała jednak, że chce utrzymywać się z własnych działań. Jak na razie wygląda na to, że Meghan utrzymuje męża z aktorskiej pensji. Według magazynu The Globe, sytuacja finansowa jest powodem częstych kłótni w małżeństwie. Według tabloidu Meghan była od samego początku zdecydowana, by opuścić rodzinę królewską. Harry w pewnym momencie miał wątpliwości. Wówczas księżna miała postawić mu ultimatum. Jak mówi informator magazynu: „Powiedziano mi, że Meghan wpadła w szał po tym, jak dowiedziała się, że Harry negocjuje koniec królewskiego wygnania – i krzyknęła: „Możesz wrócić, ale Archie i ja zostajemy w Ameryce!”. 

Według magazynu książę nie odnajduje się w nowej sytuacji, o którą ma żal do ukochanej. Problemy finansowe małżeństwa to jednak nie wszystko. Książę Harry całe życie wiódł otoczony rodziną i przyjaciółmi. Teraz ich kontakt został znacznie utrudniony. Rozmowy telefoniczne czy wideorozmowy nie są dla niego wystarczające. Jego relacja z bratem znacznie osłabła, przyjaźń z Kate stoi pod znakiem zapytania, a przede wszystkim książę zawiódł najważniejszą kobietę w jego życiu, królową. Nic dziwnego, że życie w Los Angeles dla księcia Harry'ego jak na razie nie jest zbyt łatwe.

Meghan nie zamierza jednak żałować odejścia od rodziny Windsorów i znów rezygnować z odzyskanej niedawno wolności. „Wie, że wyczerpała się jej postawa diwy, napady złości i aktorskie akrobacje reklamowe, i chce po prostu kontynuować swoje życie celebrytki. Ostrzegła Harry’ego, aby podjął właściwą decyzję lub miał świadomość tego, że nigdy więcej nie zobaczy swojego syna!”, mówi informator The Globe. Czyżby książęca para Sussex przechodziła pierwszy poważny kryzys?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.