KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan postawiła mężowi ultimatum. Czy to koniec małżeństwa Sussex?

Brytyjskie tabloidy wieszczą rozwód...

Gabriela Czernecka 6 maja 2020 20:49

Księżna Meghan i książę Harry od kilku tygodni mieszkają w Los Angeles, gdzie wiodą życie z dala od paparazzi, tabloidów i monarchii. Małżeństwo uwolniło się od królewskich zobowiązań i usilnie pracuje nad własną marką. Niestety wygląda na to, że życie z dala od królewskiego dworu nie jest tak łatwe, jak sądzili. I gdy Meghan udało się dość szybko powrócić do pracy, Harry ma z tym nieco więcej problemów. Jak podaje jeden z tabloidów, para nie najlepiej radzi sobie w nowej sytuacji. Czyżby w małżeństwie Sussex pojawił się pierwszy poważny kryzys?

Meghan i Harry życie w Los Angeles. Pierwszy kryzys? 

Czy odejście księżnej Meghan i księcia Harry'ego z brytyjskiej rodziny królewskiej było słuszną decyzją? Wydawało się, że para świetnie radzi sobie w Los Angeles, gdzie zaczęli swoje nowe życie. Udzielają się charytatywnie, wiodą życie z dala od mediów i powoli przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości. Według jednego z tabloidów ich sytuacja nie rysuje się jednak najlepiej. Meghan bardzo szybko odnalazła się w nowej sytuacji. Była aktorka serialu Suits wróciła do swoich hollywoodzkich korzeni w produkcji Disneya. Tym razem nie wystąpiła jednak przed kamerą, lecz spróbowała swoich sił jako lektorka. Dokument „Słonie” pojawił się na platformie streamingowej Disney+ 3 kwietnia. 

W Wielkiej Brytanii mówiono wprost, że to Meghan jest bezrobotna i to książę Harry pełnił rolę głowy rodziny. Po przeprowadzce za ocean, porzucił dotychczasowe życie i karierę w wojsku, lecz nie może dłużej utrzymywać najbliższych. Wszystko przez warunki związane z procesem starania się o wizę pracowniczą, który w Wielkiej Brytanii jest podobny do tego, jaki obowiązuje w Polsce. Nie oznacza to jednak, że pozostaje bez środków do życia. Książę ma pieniądze, które pozostawiła mu księżna Diana, dziedzictwo królowej matki, a także pensję, którą otrzymywał jako kapitan w armii brytyjskiej (według Forbesa zarabiał od 50 000 do 53 000 dolarów rocznie). Poza tym w dalszym ciągu otrzymuje kieszonkowe od swojego ojca, księcia Karola

Para wielokrotnie zaznaczała jednak, że chce utrzymywać się z własnych działań. Jak na razie wygląda na to, że Meghan utrzymuje męża z aktorskiej pensji. Według magazynu The Globe, sytuacja finansowa jest powodem częstych kłótni w małżeństwie. Według tabloidu Meghan była od samego początku zdecydowana, by opuścić rodzinę królewską. Harry w pewnym momencie miał wątpliwości. Wówczas księżna miała postawić mu ultimatum. Jak mówi informator magazynu: „Powiedziano mi, że Meghan wpadła w szał po tym, jak dowiedziała się, że Harry negocjuje koniec królewskiego wygnania – i krzyknęła: „Możesz wrócić, ale Archie i ja zostajemy w Ameryce!””. 

Według magazynu książę nie odnajduje się w nowej sytuacji, o którą ma żal do ukochanej. Meghan nie zamierza jednak żałować odejścia od rodziny Windsorów i znów rezygnować z odzyskanej niedawno wolności. „Wie, że wyczerpała się jej postawa diwy, napady złości i aktorskie akrobacje reklamowe, i chce po prostu kontynuować swoje życie celebrytki. Ostrzegła Harry’ego, aby podjął właściwą decyzję lub miał świadomość tego, że nigdy więcej nie zobaczy swojego syna!”, mówi informator The Globe. Czyżby książęca para Sussex przechodziła pierwszy poważny kryzys?  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.