księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry już planują drugie dziecko?

„Archie niebawem będzie miał rodzeństwo”

Weronika Kostyra 29 maja 2019 07:57
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Trzy tygodnie temu księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy zostali rodzicami. Trzy dni później dowiedzieliśmy się, że chłopiec otrzymał imię Archie oraz że nie będzie miał tytułu hrabiego. Tego samego dnia zobaczyliśmy jego pierwsze oficjalne zdjęcia. W najbliższym czasie para książęca chce skoncentrować się na opiece nad synkiem, dlatego usunęli się nieco w cień. Najważniejsza jest dla nich teraz prywatność. Brytyjskie media informują jednak, że tak dobrze odnajdują się w roli rodziców, że już planują kolejne dziecko!

Księżna Meghan i książę Harry planują drugie dziecko?

Dziecko dopiero co przyszło na świat, ale media już mówią o kolejnej ciąży. Księżna Meghan urodziła swoje pierwsze dziecko w wieku 37 lat. Zarówno ona, jak i książę Harry marzą jednak o dużej rodzinie. Czy już teraz planują jej powiększenie? Według magazynu Daily Mail tak, wszystko właśnie przez wiek księżnej. Tabloid prognozuje nawet, że kolejne dziecko Meghan i Harry’ego urodzi się na przełomie 2019 i 2020 roku. „Archie niebawem będzie miał rodzeństwo”, czytamy. Bukmacherzy przewidują, że księżna Sussex zajdzie w ciążę jeszcze w tym roku. „Meghan i Harry są gotowi, by znów zostać rodzicami. Bukmacherzy obstawiają, że w 2019 roku Meghan po raz drugi będzie przy nadziei. Drugie dziecko książęcej pary urodzi się w przyszłym roku lub na początku 2021”, podaje Daily Mail. Przekonany o tym jest także bukmacher Harry Aitkenhead. „Co prawda Meghan i Harry dopiero co zostali rodzicami i są na początku drogi, ale jesteśmy przekonani, że Archie nie będzie ich jedynym dzieckiem”, powiedział.

Meghan jeszcze zanim została księżną otwarcie mówiła o tym, że macierzyństwo będzie dla niej bardzo ważnym doświadczeniem. Jako narzeczona księcia Harry’ego wyznała w jednym z wywiadów, że powiększenie rodziny jest dla niej oczywistą kwestią, ponieważ zapewni jej to życiową równowagę, a także pozwoli osiąść, zapuścić korzenie w wypełnionym podróżami życiu. Również książę Harry od lat zapowiadał, że chciałby mieć rodzinę, której zapewni spokojne życie z dala od mediów. Teraz oboje spełniają swoje marzenie. 

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

królowa Elżbieta II ogląda wnuka, księżna Meghan, jej mama i książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.