Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Zak Hussein/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate zabrała Charlotte do... pubu! Jej zachowanie z pewnością zrozumie każda mama…

Panie przyłapano w intymnej sytuacji!

Gabriela Czernecka 10 grudnia 2018 12:50
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Zak Hussein/EAST NEWS

Zachowanie Kate z pewnością zrozumie każda mama. Mimo że od lat księżna jest członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, to tak jak wszystkim zdarzają się jej wpadki czy przypadkowe sytuacje, wymagające szybkiej reakcji. Z pewnością w tak nietypowym położeniu znalazła się niedawno Kate wraz z córeczką, Charlotte. Kilka dni temu panie wprawiły w osłupienie wypełniony ludźmi bar. Co się stało? 

Księżna Kate i księżniczka Charlotte poszły do baru

Mama z dzieckiem w barze to z pewnością niecodzienny widok, szczególnie, gdy jest się księżną bądź księżniczką! Stali bywalcy jednego z londyńskich pubów przeżyli szok, gdy do baru Phoenix w Stockwell w Londynie weszły Kate i Charlotte w towarzystwie uzbrojonych członków prywatnej ochrony. Co księżna Kate robiła w pubie z córeczką? Jak się okazuje powód był bardzo prosty.

Księżna wraz z Charlotte były na zakupach w okolicy, a do pubu weszły po upewnieniu się, że w środku jest bezpiecznie. Mała księżniczka potrzebowała po prostu... skorzystać z toalety! Oczywiście jeden z zagranicznych serwisów dotarł do właścicielki baru, która szczegółowo przedstawiła to wydarzenie.

„Mała dreptała obok swojej mamy, poszły prosto do toalety. Nie były w pubie dłużej niż dziesięć minut. Gdy skończyły, wyszły równie szybko, co weszły. Wyglądały naprawdę miło, zupełnie normalnie. Księżna Kate trzymała córkę za rękę, a księżniczka Charlotte była jak każda inna mała dziewczynka”, wyznała w rozmowie z Radar Online.

Takiego widoku chyba nikt się nie spodziewał, ale czego się nie robi dla dzieci!  

Księżna Kate fotografem, księżniczka Charlotte
Fot. @kensingtonroyal by The Duchess of Cambridge

księżniczka Charlotte, książę George na balkonie z rodzicami, księżna Kate i książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?