Znaleźliśmy rzeczy w stylu tych, które noszą księżna Kate i jej córeczka

Barbara Łubko 14 października 2018 14:33

Odkąd Kate Middleton weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej dworski styl nabrał szyku! Teraz nie tylko księżna Catherine, ale też jej dzieci: 5-letni George, 3-letnia Charlotte i kilkumiesięczny Louis dyktują światowe trendy w ubieraniu! Jak ubrać się w stylu księżnej i małej Charlotte?  

1/3
Look w stylu księżnej Kate i księżniczki Charlotte
Copyright @mat.prasowe
1/3

Dla mamy: kapelusz Maison Michel/Moliera2.com, 2715 zł. Bransoletka Lilou, 59 zł. Zegarek Elixa/Apart.pl, 630 zł. Sukienka Zimmermann/Moliera2.com, 3055 zł. Torebka Valentino/Moliera2.com, 5985 zł. Szpilki Alexandre Birman/Moliera2.com, 2380 zł.

2/3
Look w stylu księżnej Kate i księżniczki Charlotte
Copyright @mat.prasowe
2/3

Księżniczka Charlotte to idealna modelka do eleganckich ubranek – nosi je w zawadiacki sposób. I o to chodzi! Ramoneska SMYK, 60 zł. Kolczyki Apart.pl, 84 zł. Opaska  H&M, 19,90 zł. Sukienka SMYK, 67,49 zł. Zegarek Apart, 370 zł. Torebka Wanitall, ok. 110 zł. Portmonetka Reserved, 14,90 zł. Balerinki H&M, 39,90 zł.

3/3
Look w stylu księżnej Kate i księżniczki Charlotte
Copyright @Getty Images
3/3

Na ślubie siostry Pippy księżna Catherine i mała Charlotte pojawiły się w pastelowych zestawach. Kate wybrała sukienkę Alexander McQueen. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.