Dawid Woliński, Joanna Krupa, księżna Kate, książę William, Agata Duda, Andrzej Duda
Fot. East News
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Dawid Woliński ocenił stylizację księżnej Kate autorstwa Gosi Baczyńskiej. Słowa projektanta zaskakująca!

Konrad Szczęsny 18 lipca 2017 18:07
Dawid Woliński, Joanna Krupa, księżna Kate, książę William, Agata Duda, Andrzej Duda
Fot. East News

Księżna Kate i książę William w Polsce przebywają od poniedziałku 17 lipca. Stylizacje księżnej Kate, sukienka Gosi Baczyńskiej, zachowanie księcia George'a w Polsce – to najczęściej omawiane tematy w trakcie tej wizyty. Do tej pory książęca para odwiedziła m.in. Warszawę oraz Gdańsk. W trakcie pobytu spotkali się z plejadą polskich gwiazd, m.in. z projektantem Dawidem Wolińskim. Tylko dla nas ocenił on stylizację autorstwa Gosi Baczyńskiej, w której Kate Middleton pojawiła się na garden party w Oranżerii w Łazienkach Królewskich. 

Polecamy też: „Dawno się tak nie czułam!”, mówi Gosia Baczyńska, która ubrała księżną Kate na garden party w warszawskich Łazienkach

Polecamy też: Podawała kawę, była modelką... Oto 9 rzeczy, których na pewno nie wiedzieliście o księżnej Kate!

Polecamy też: Mroczna przeszłość księżnej Kate. Dziś uwielbiana przez miliony, niegdyś doświadczyła przemocy. Dlaczego?

Stylizacje księżnej Kate w Polsce. Dawid Woliński o sukience żony księcia Williama autorstwa Gosi Baczyńskiej

Księżna Kate w Polsce zadała szyku w stylizacji autorstwa Gosi Baczyńskiej. W rozmowie z nami uznana polska projektantka przyznała, że trzy tygodnie wcześniej skontaktowała się z nią sekretarka żony księcia Williama i poprosiła o przesłanie lookboków. Koniec końców Gosia Baczyńska wysłała księżnej Kate trzy sukienki, zaś ona wybrała jedną z nich. W rozmowie z nami Dawid Woliński ocenił stylizację autorstwa projektantki (z którą prywatnie się przyjaźni) i nie szczędzi jej przy tym komplementów!

Bardzo się cieszę, że Gosia zaprojektowała tę kreację, bo jej talent i pracę bardzo szanuję. Świetnie wybrnęła z bardzo trudnego zadania, jakim jest przygotowanie sukni dla księżnej Kate. Cieszę się, że coraz więcej gwiazd zwraca uwagę na nasz świat mody i coraz bardziej się liczymy. Super, gratulacje, Gosiu! – zwierzył się w rozmowie z viva.pl podekscytowany projektant.

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa o spotkaniu z księżną Kate i księciem Williamem: „Ich wizyta w Polsce jest...”

Joanna Krupa o wizycie księżnej Kate i księcia Williama w Polsce i stylizacjach księżnej Kate

Wcześniej swoimi wrażeniami z wizyty księżnej Kate w Polsce podzieliła się z nami Joanna Krupa. Modelka nie ukrywała, że było to dla niej duże przeżycie!

Zarówno księżna Kate, jak i książę William prezentowali się wspaniale. Jej styl jest wyjątkowy, wyglądała wczoraj zjawisko, zaś przemowa jej małżonka zrobiła na zgromadzonych duże wrażenie. Mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie! – powiedziała poruszona Joanna Krupa  w rozmowie z viva.pl.

Więcej o wizycie księcia Williama i księżnej Kate przeczytacie TUTAJ>>

Polecamy też: Księżna Kate zachwyca poczuciem humoru, książę William mówi po polsku. Kulisy wizyty książęcej pary!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.