Olga Figaszewska 17 lipca 2017 23:00
1/5
Księżna Kate i Książę William w Polsce
Copyright @Instagram, East News
1/5

Podczas uroczystego przyjęcia, zorganizowanego przez brytyjską ambasadę na cześć Królowej Elżbiety II, księżna Kate olśniła wszystkich swoim wyglądem. Zaprezentowała się w eleganckiej kreacji polskiej projektantki! Tego nikt się nie spodziewał. 
 

Zobacz też: „Polska” stylizacja księżnej Kate! Wiemy, co ma na sobie! A co Kate chce nam przekazać tym strojem?

 

Styl księżnej Kate

Nie bez powodu, Kate uchodzi za ikonę stylu. Tym razem, księżna zachwyciła śnieżnobiałą suknią z dekoltem z czarnym paskiem projektu Gosi Baczyńskiej. Całość została uzupełniona szpilkami zapinanymi w kostce oraz biżuterią. Projektantka potwierdziła informację na swoim Instagramie. Biała kreacja pochodzi z kolekcji Back to the future. 

 


Księżna Kate docenia kunszt polskich projektantów

To nie pierwszy raz, kiedy księżna Kate wybiera projekty poskiej firmy. Podobno kilka tygodni temu stylistka Kate zamówiła jedną kreację u polskiej projektantki Sylwii Romaniuk. W marcu, w czasie podróży po Francji, postawiła na ciemnozieloną kopertówkę… polskiej marki Etui. Torebka, którą księżna Cambridge wybrała na spotkanie w Pałacu Elizejskim świetnie pasowała jej ciemnozielonego płaszczyka. Tego dnia wypadał przecież Dzień Świętego Patryka!

 

Zobacz, jak księżna prezentowała się w kreacji Gosi Baczyńskiej! 

 

Zobacz też: Księżna Kate na wizytę u prezydenta Francji zabrała torebkę… polskiej marki! Jej cena was zaskoczy!

3/5
Księżna Kate i Książę William w Polsce
Copyright @Krzysztof Sitkowski/Kancelaria Prezydenta/Twitter
3/5
4/5
Księżna Kate i Książę William w Polsce
Copyright @Krzysztof Sitkowski/Kancelaria Prezydenta/Twitter
4/5
5/5
Księżna Kate i Książę William w Polsce
Copyright @Krzysztof Sitkowski/Kancelaria Prezydenta/Twitter
5/5

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.