Księżna Kate i księżna Meghan, Wimbledon, 13.07.2019, Londyn
Fot. Karwai Tang/Getty Images
Królewskie życie

Księżna Kate obawia się spotkania z Meghan? Żona Harry'ego ma mieć już plan na Platynowy Jubileusz królowej

Co martwi księżną Cambridge?

Marta Nawacka 20 maja 2022 16:29
Księżna Kate i księżna Meghan, Wimbledon, 13.07.2019, Londyn
Fot. Karwai Tang/Getty Images

Za dwa tygodnie w Wielkiej Brytanii rozpocznie się wielkie świętowanie. Królowa Elżbieta II świętuje Platynowy Jubileusz, czyli 70-lecie panowania. Okazuje się, że nie dla wszystkich jest to radosny czas... Księżna Kate ma obawiać się spotkania z księciem Harrym i jego żoną, Meghan Markle. Według zagranicznych mediów żona młodszego z braci ma mieć przygotowany plan na Jubileusz, który uderzy w brytyjską rodzinę królewską...

Księżna Kate obawia się spotkania z księżną Meghan

Według Woman's Day ogłoszenie przez księcia Harry'ego i księżną Meghan udziału w Platynowym Jubileuszu królowej Elżbiety II miało wywołać spory stres i niepokój u księżnej Kate. Zgodnie z deklaracją monarchini, Sussexowie nie będą jednak mieli wstępu na balkon Pałacu Buckingham podczas uroczystości. Żona księcia Williama obawia się, że w rodzinie znowu szykuje się kłótnia, w którą ona sama zostanie wciągnięta.

„W końcu Meghan nie miała skrupułów podczas wywiadu z Oprah Winfrey i opowiedziała o niej, wiedząc, że pałacowy protokół uniemożliwia Kate samoobronę. Kate nie może uwierzyć, że jako przyszła królowa musi sobie z tym wszystkim poradzić. Meghan wie, że Kate jest wrażliwą osobą i łatwo ja dotknąć”, twierdzi informator [tłumaczenie za jastrząbpost.pl]. Książę Harry i jego żona mają uczestniczyć także 3 czerwca w nabożeństwie w katedrze św. Pawła. To miejsce, w którym po raz ostatni znajdowali się razem z księciem Williamem i księżną Kate podczas nabożeństwa Commonwealth Day w Opactwie Westminsterskim. „Kate boi się tego wszystkiego. W przeciwieństwie do Meghan nie jest aktorką i trudno jej ukryć swoje prawdziwe uczucia”, zapewnia źródło Woman's Day [tłumaczenie za jastrząbpost.pl].

Czytaj też: Księżna Kate na premierze filmu „Top Gun Maverick” znów złamała królewski protokół

Księżna Kate i księżna Meghan, Commonwealth, 11.03.2019, Londyn
Fot. Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate i księżna Meghan, Commonwealth, 11.03.2019, Londyn

Księżna Kate, książę Harry i księżna Meghan, Trooping the Colour, 8.06.2019, Londyn
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

Księżna Kate, książę Harry i księżna Meghan, Trooping the Colour, 8.06.2019, Londyn

Meghan ma plan na Platynowy Jubileusz królowej?

Informatorzy są przekonani, że Pałac już przygotowuje się na przyjazd Meghan, która okrzyknięta została w nim Trudną Księżną. „Obsługa pałacu oczekuje listy próśb od asystentów Sussexów w każdej chwili. Konsekwentnie są nieugięci w kwestii bezpieczeństwa, najprawdopodobniej będą chcieli mieć trochę przestrzeni biurowej i bez wątpienia będą starali się popchnąć swoje dzieci do przodu i do centrum zainteresowania, gdzie tylko będą mogli”, donosi Woman's Day [tłumaczenie za jastrząbpost.pl]. Brytyjskie media są przekonane, że żona księcia Harry'ego wybiera się do Londynu w konkretnym celu. Sussexowie mają zbierać materiały do książki księcia, która ukaże się niebawem oraz do dokumentu księżnej Meghan, który powstanie dla platformy Netflix. Była aktorka liczy podobno na jak najwięcej nieprzyjemnych sytuacji podczas uroczystości, które znacząco zwiększą atrakcyjność jej produkcji.

„Wykorzystają tę podróż, by zebrać więcej materiału do swojego filmu dokumentalnego na Netfliksie i pamiętnika Harry’ego, którego premiera niebawem. Meghan ma nadzieję, że Kate zachowa się w zimny sposób, co tylko poruszy machinę promocyjną jej projektu”, dowiadujemy się od źródła [tłumaczenie za jastrząbpost.pl]. Póki co księżna Kate ma skupiać się na tym, by wspierać swojego męża, księcia Williama, który także stresuje się przed spotkaniem z bratem, z którym wciąż pozostaje w konflikcie. „Kate stara się to dobrze ułożyć. Stara się nie martwić o obecność Meghan i zamiast tego być tam dla Williama, który jest również zestresowany, czy jego brat nie przyćmi tego szczególnego czasu królowej”, donosi Woman's Day. Czy Meghan rzeczywiście może mieć złe intencje i obawy księżnej Kate są słuszne?  

Zobacz także: Marta Skowrońska: córka chłopa, która poślubiła Piotra Wielkiego i została carycą Katarzyną I

Księżna Kate i księżna Meghan, Wimbledon, 13.07.2019, Londyn
Fot. David Gray/Getty Images

Księżna Kate i księżna Meghan, Wimbledon, 13.07.2019, Londyn

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.