Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry zdradził prawdę o synku!

Padły wzruszające słowa

Olga Figaszewska 15 września 2019 17:41
Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Książę Harry ostatnio pojawił się na meczu rugby w Lealands High School w Luton. I tam w rozmowie z uczniami opowiedział o swojej relacji z synkiem. Przy okazji wnuk królowej Elżbiety zdradził pewien sekret dotyczący... Archiego!

Książę Harry o synku, księciu Archiem

Wraz z Meghan starają się chronić swoją pociechę przed mediami. Książęca para opublikowała jedynie kilka fotografii maleństwa. Najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia chcą sami dzielić się z fanami.

Dlatego teraz książę Harry i jego małżonka cieszą się wspólnym czasem ze swoim synkiem. Poświęcają mu każdą wolną chwilę. Rzadko publicznie pojawiają się z Archiem. Tym bardziej wszystkich zainteresowała ostatnia wypowiedź księcia.

Szczęśliwy tata zdecydował się na szczere wyznanie. Książę stanął w ogniu pytań uczniów Lealands High School.

„Jest naprawdę dobrze. Tak szybko rośnie”, odpowiedział na pytanie, jak układa mu się z Archiem.

Czy to choć na chwilę uciszy zainteresowanie mediów i fanów brytyjskiej rodziny? Mamy pewne wątpliwości. Ale za chwilę Harry i Meghan wyruszą Archiem w podróż po Afryce. Wielbiciele książęcej pary mają nadzieję, że wtedy zdecydują się uchylić rąbka tajemnicy.

Ich wizyta będzie miała związek z działalnością charytatywną na rzecz krajów afrykańskich, a książęca para rozpocznie wizytę 23 września.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 

Chrzest Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora, chrzest w rodzinie królewskiej, oficjalna fotografia z chrztu
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.