Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry zdradził prawdę o synku!

Padły wzruszające słowa

Olga Figaszewska 15 września 2019 17:41
Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Książę Harry ostatnio pojawił się na meczu rugby w Lealands High School w Luton. I tam w rozmowie z uczniami opowiedział o swojej relacji z synkiem. Przy okazji wnuk królowej Elżbiety zdradził pewien sekret dotyczący... Archiego!

Książę Harry o synku, księciu Archiem

Wraz z Meghan starają się chronić swoją pociechę przed mediami. Książęca para opublikowała jedynie kilka fotografii maleństwa. Najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia chcą sami dzielić się z fanami.

Dlatego teraz książę Harry i jego małżonka cieszą się wspólnym czasem ze swoim synkiem. Poświęcają mu każdą wolną chwilę. Rzadko publicznie pojawiają się z Archiem. Tym bardziej wszystkich zainteresowała ostatnia wypowiedź księcia.

Szczęśliwy tata zdecydował się na szczere wyznanie. Książę stanął w ogniu pytań uczniów Lealands High School.

„Jest naprawdę dobrze. Tak szybko rośnie”, odpowiedział na pytanie, jak układa mu się z Archiem.

Czy to choć na chwilę uciszy zainteresowanie mediów i fanów brytyjskiej rodziny? Mamy pewne wątpliwości. Ale za chwilę Harry i Meghan wyruszą Archiem w podróż po Afryce. Wielbiciele książęcej pary mają nadzieję, że wtedy zdecydują się uchylić rąbka tajemnicy.

Ich wizyta będzie miała związek z działalnością charytatywną na rzecz krajów afrykańskich, a książęca para rozpocznie wizytę 23 września.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 

Chrzest Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora, chrzest w rodzinie królewskiej, oficjalna fotografia z chrztu
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.