Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry zanim poznał Meghan walczył o serce innej znanej amerykańskiej aktorki! 

Wysyłał jej tajemnicze SMS-y...

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2019 06:44
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Co łączyło księcia Harry'ego z Jennifer Aniston? Więcej, niż mogłoby się nam wydawać. Okazuje się, że książę Sussex przed laty darzył amerykańską aktorkę gorącym uczuciem. Na długo przed poznaniem Meghan Markle wysyłał Jennifer romantyczne smsy! Jak na jego wiadomości zareagowała aktorka? Szczegóły ich relacji ujawniono w książce i dokumencie opowiadającym o życiu Jennfer Aniston.

Książę Harry i Jennifer Aniston - co ich łączyło?

Książę Harry był zakochany w Jennifer Aniston? Choć dziś brytyjski książę jest szczęśliwym mężem Meghan Markle, to jak podają zagraniczne media już wcześniej stracił głowę dla innej znanej aktorki. Podobno jego serce zdobyła Jennifer Aniston, na punkcie której miał mieć obsesję. Jak podaje The Mirror, książę miał wysyłać gwieździe serialu Przyjaciele smsy. Według Iana Halperina, brytyjskiego dziennikarza śledczego, Harry zachwycił się aktorką po tym, jak zobaczył jej zdjęcie na okładce magazynu GQ w 2009 roku. Wówczas miał powiedzieć swoim znajomym: „To materiał na księżniczkę”.

Według serwisu The Mirror, informacja o przelotnej znajomości pary została umieszczona w najnowszej książce i dokumencie opowiadającym o życiu Jennfer Aniston. Podobno książę zdobył numer telefonu aktorki i zasypywał ją wiadomościami. Mówi się także, że zjawił się nawet w Los Angeles, gdzie często imprezował w popularnych klubach, licząc na spotkanie z nią.

„Powiedział bliskiej przyjaciółce, że jego ulubioną aktorką jest Jen i dostał jej numer. Napisał do niej i wysłał emotikonę. Jedno ze źródeł mówi, że Aniston wiedziała o tym, że Harry się zakochał, ale nie chciała go prowadzić z powodu różnicy wieku”, czytamy.

Okazuje się, że mimo zapewnień Halperina o rzetelności informacji współpracownik Jennifer Aniston zaprzeczył, jakoby miała ona dostawać wiadomości od brytyjskiego księcia. Wyobrażacie sobie sytuację, w której to Jennifer Aniston staje przed ołtarzem z księciem Harrym i zostaje księżną Sussex?  

Tym zdjęciem Jennifer miała podbić serce Harry'ego:

Jennifer Aniston GQ
Fot. Mat. praswe

Czy Jennifer Aniston sprawdziłaby się w roli księżnej Sussex?

Jennifer Aniston kończy 50 lat. Jak zmieniła się aktorka Przyjaciół
Fot. Anthony Harvey/PictureGroup/EAST NEWS

Książę Harry miał do niej ogromną słabość...

Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!