Angelina Jolie w młodości
Fot. Marcelphoto.com/Corbis/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie w perfidny sposób zemściła się na Jennifer Aniston!

Aktorka wbiła bolesną szpilę byłej żonie Brada Pitta

Konrad Szczęsny 21 grudnia 2018 19:56
Angelina Jolie w młodości
Fot. Marcelphoto.com/Corbis/East News

Aż trudno w to uwierzyć! Mimo że plotki dotyczące bliskiej relacji Angeliny Jolie i Justina Theroux krążyły  w mediach od dłuższego czasu, mało kto wierzył, że mogą okazać się prawdziwe. Niestety, najnowsze zdjęcie, opublikowane na okładce Life&Style, nie pozostawia wątpliwości co do tego, że spędzają oni ze sobą wolny czas. Czy jest jednak autentyczne?

Angelina Jolie i Justin Theroux mają romans? Para na okładce Life&Style

Gdy sensacyjna fotografia została opublikowana na okładce Life&Style, wiele osób przecierała oczy ze zdumienia. Nikt nie miał wątpliwości, że to niezbity dowód na płomienne uczucie, jakie połączyło Angelinę Jolie i Justina Theroux oraz szpila wbita Jennifer Aniston.

Zdjęcie wykonano w trakcie wakacji, na które mieli wybrać się do Cabo San Lucas w Meksyku. Co ciekawe, informatorzy magazynu twierdzą, że para zameldowała się w jednym z ulubionych hoteli Jennifer Aniston jako... Pan i Pani Smith (to tytuł filmu, na planie którego poznali się Angelina Jolie i Brad Pitt i według wszelkich dostępnych źródeł, to tam rozpoczął się ich płomienny romans). Nie trzeba dodawać, że według relacji świadków okazywali sobie dużo czułości i wydawali się szaleńczo w sobie zakochani.

„Mieli problemy z zachowaniem powagi, gdy podawali swoje dane. Mają ze sobą więcej wspólnego niż Jen i Justin kiedykolwiek mieli. Angelina jest totalnie w jego stylu. Seksowna, wysublimowana, ale z pazurem. Aniston nie ma o tym jeszcze pojęcia, ale jeśli się dowie, na pewno wpadnie w szał. Angelina już raz ukradła jej mężczyznę, więc to mogłoby być dla niej zbyt wielkim psychicznym obciążeniem”, ekscytował się informator gazety.

Jak przytaczają media zachodnie, ten sam magazyn nie po raz pierwszy łączy ze sobą Justina Theroux i Angelinę Jolie. We wrześniu tego roku rozpisywał się na temat rzekomego spotkania, do jakiego miało dojść z ich udziałem w restauracji Il Bacco w Nowym Jorku. Wówczas mieli usiąść przy stoliku w słabo oświetlonym kącie, wymieniali czułe słówka i mówili ściszonym głosem.

Angelina Jolie i Justin Theroux są parą?

Agent Justina Theroux bardzo szybko zdementował rewelacje Life&Style, jakoby parę łączył płomienny romans i podkreślił, że okładkowe zdjęcie jest fotomontażem. Co więcej dodał, że fotografia aktora, która została użyta, pochodzi z... 2013 roku. Wszystkich zaniepokojonych tymi informacji pragniemy zatem uspokoić  

Justin Theroux
Fot. Instagram @justintheroux

Angelina Jolie i Justin Theroux mają romans? Sensacyjne zdjęcie w Life&Style
Fot. Life&Style magazine

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?