Z ŻYCIA GWIAZD!

Narkotyki, zdrady i... Kulisy rozstania Jennifer Aniston i Justina Theroux są wstrząsające!

Na jaw wyszły nowe fakty!

Konrad Szczęsny 19 lutego 2018 21:00

W zeszłym tygodniu Jennifer Aniston i Justin Theroux wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że zdecydowali się na separację. Od tamtej pory media spekulują, jakie były przyczyny podjęcia tej decyzji i czy w grę wchodziły zdrady partnera aktorki „Przyjaciół”...

Powody rozstania Jennifer Aniston i Justina Theroux: narkotyki?

Choć oboje zapewnili, że darzą się sympatią i rozstają się w zgodzie, najnowsze doniesienia rzucają na kulisy ich związku nowe światło. Mówi się, że Jennifer Aniston musiała tolerować hulaszczy tryb życia Justina Theroux!

„Sporo pił, zażywał mocne środki przeciwbólowe, a także nieobce mu były narkotyki. Leczył się w grupie AA”, zdradziła w rozmowie z jednym z czasopism przyjaciółka pary.

Co ciekawe, choć mówiło się, że w sierpniu 2015 roku wzięli oni cichy ślub w luksusowej willi w Bel Air, serwis TMZ twierdzi, że... nigdy nie sformalizowali swojego związku!

„Sprawdziliśmy dokumenty  w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles i w żadnym z nich od 2010 roku nie ma aktu małżeństwa Jennifer Aniston i Justina Theroux”, zdradził portal.

Jaka jest prawda? Tego zapewne nie dowiemy się jeszcze przez jakiś czas.

Jennifer Aniston wróci do Brata Pitta?

Oczywiście temat, który rozgrzewa media do czerwoności, to relacja aktorki i jej byłego męża Brada Pitta, który we wrześniu 2016 roku również zdecydował się z Angeliną Jolie na separację. Mówi się, że Jennifer Aniston znacznie się do niego w ostatnim czasie zbliżyła i ich znajomość jest doskonałym potwierdzeniem przysłowia, że „stara miłość nie rdzewieje”. Związek aktorki z Justinem Theroux był natomiast fikcją od przynajmniej trzech miesięcy.   ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.