Na jaw wyszły nowe fakty!

Konrad Szczęsny 19 lutego 2018 21:00

W zeszłym tygodniu Jennifer Aniston i Justin Theroux wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że zdecydowali się na separację. Od tamtej pory media spekulują, jakie były przyczyny podjęcia tej decyzji i czy w grę wchodziły zdrady partnera aktorki „Przyjaciół”...

Powody rozstania Jennifer Aniston i Justina Theroux: narkotyki?

Choć oboje zapewnili, że darzą się sympatią i rozstają się w zgodzie, najnowsze doniesienia rzucają na kulisy ich związku nowe światło. Mówi się, że Jennifer Aniston musiała tolerować hulaszczy tryb życia Justina Theroux!

„Sporo pił, zażywał mocne środki przeciwbólowe, a także nieobce mu były narkotyki. Leczył się w grupie AA”, zdradziła w rozmowie z jednym z czasopism przyjaciółka pary.

Co ciekawe, choć mówiło się, że w sierpniu 2015 roku wzięli oni cichy ślub w luksusowej willi w Bel Air, serwis TMZ twierdzi, że... nigdy nie sformalizowali swojego związku!

„Sprawdziliśmy dokumenty  w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles i w żadnym z nich od 2010 roku nie ma aktu małżeństwa Jennifer Aniston i Justina Theroux”, zdradził portal.

Jaka jest prawda? Tego zapewne nie dowiemy się jeszcze przez jakiś czas.

Jennifer Aniston wróci do Brata Pitta?

Oczywiście temat, który rozgrzewa media do czerwoności, to relacja aktorki i jej byłego męża Brada Pitta, który we wrześniu 2016 roku również zdecydował się z Angeliną Jolie na separację. Mówi się, że Jennifer Aniston znacznie się do niego w ostatnim czasie zbliżyła i ich znajomość jest doskonałym potwierdzeniem przysłowia, że „stara miłość nie rdzewieje”. Związek aktorki z Justinem Theroux był natomiast fikcją od przynajmniej trzech miesięcy.   ZOBACZ ZDJĘCIA

1/5
Jennifer Aniston, Justin Theroux, main topic
Copyright @Getty Images
1/5

Jennifer Aniston i Justin Theroux tworzyli związek przez sześć lat, zakładając, że rozstali się w jesienią 2017 roku. Pierwszy raz publicznie pojawili się razem w 2011 roku.

2/5
Copyright @East News
2/5

Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub w sierpniu 2015 roku. Jednak, jak podaje serwis TMZ, dokumenty dotyczące tego wydarzenia nie istnieją w żadnym urzędzie!

3/5
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Jennifer Aniston międzynarodową popularność zyskała dzięki roli w serialu „Przyjaciele”, który dziś uznawany jest za kultowy. 

4/5
Jennifer Aniston jest w ciąży z Justinem Theroux? Surogatka urodzi ich dziecko
Copyright @Instagram @JenniferAniston
4/5

Jennifer Aniston i Justin Theroux nie rozmawiali ze sobą od kilku miesięcy. On żył w Nowym Yorku, ona w Los Angeles. 

5/5
Brad Pitt, Jennifer Aniston, Angelina Jolie, związek Brada Pitta i Jennifer Aniston
Copyright @East News
5/5

Mówi się, że największą miłością Jennifer Aniston pozostaje Brad Pitt, z którym była w związku od maja 1998 roku do marca 2005 roku. Aktor zostawił ją dla koleżanki z planu, Angeliny Jolie,

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.