Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Ibisz i Paweł Domagała w ogniu krytyki. Fani pytają: „Czy można skompromitować się bardziej?"

Ostatni odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wywołał wiele emocji

Karol Sowa 12 marca 2023 07:46
Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od lat wzbudza wiele emocji. Niedawno został wyemitowany drugi odcinek słynnej produkcji. Okazało się jednak, że nie wszystkim przypadł do gustu. Dlaczego? Internauci twierdzą, że show Polsatu jest ustawione pod Krzysztofa Ibisza. Co więcej, słowa Pawła Domagały również wywołały zniesmaczenie wśród telewidzów...

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - fani programu krytykują Krzysztofa Ibisza 

Drugi odcinek słynnego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wywołał wiele emocji. Telewidzowie twierdzą, że „program jest ustawiony pod Krzysztofa Ibisza”, czytamy w komentarzach. 

Fani produkcji do takich wniosków doszli po tym, gdy Krzysztof Ibisz kolejny raz wygrał odcinek. Według niektórych osób program jest ustawiony pod słynnego prezentera. Dodatkowo internauci zauważyli rywalizację między uczestnikami oraz brak wsparcia. Co więcej, wcześniej wokaliści starali się, aby każdy z nich miał szansę na wygraną, chociaż w jednym odcinku. „Czy można się skompromitować jeszcze bardziej? Można, jeszcze jak”, „Program ustawiony pod Krzysztofa Ibisza”, „Krzysztof pokazał brak klasy, mógł dać punkt Oskarowi, żeby wygrał, ale nie dał komuś innemu, tylko po to, żeby mieć kolejny zwycięstwo w kieszeni”, czytamy.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rok temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie. Ich miłość trwała 17 lat

Krzysztof Ibisz
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - fani zniesmaczeni zachowaniem Pawła Domagały 

Co więcej, wypowiedź Pawła Domagały również nie spodobała się odbiorcom słynnego show. Gdy aktor oceniał występ Krzysztofa Ibisza, w mocnych słowach skrytykował działania Putina. „Nie bardzo wiem, w jakich kategoriach to rozpatrywać, ale zabawa była przednia. Chciałem też powiedzieć, że Verka jest przeciwnikiem Putina i występuje w kijowskim metrze. Wczoraj rozmawiałem z przyjaciółmi z Ukrainy i chciałem z w ich imieniu i w moim powiedzieć – je**ć Putina”, mówił.  

Internauci uważają, że te słowa nie powinny paść w programie rozrywkowym. „To nie jest miejsce do głoszenia takich słów”, „Pan Domagała dzisiaj przesadził”, czytamy. 

A Wy jak myślicie? Zgadzacie się z tymi opiniami? 

CZYTAJ TEŻ: Beata Kozidrak o zmianach w życiu: „Po rozwodzie szukałam swojego miejsca, budowałam siebie, znalazłam miłość”

Paweł Domagała
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.