Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Krzysztof Gojdź: spełnia się zawodowo i prywatnie. Jak obecnie wygląda jego życie?

W życiu lekarza nastąpiły ogromne zmiany

Damian Brillowski 3 lipca 2022 18:01
Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Od kilku lat Krzysztof Gojdź mieszka w słonecznym Miami. Tam z powodzeniem realizuje się zawodowo jako lekarz medycyny estetycznej. Mężczyzna otwiera kolejne kliniki, do których zaprasza amerykańskie gwiazdy show-biznesu. Teraz to właśnie Ameryka stała się dla niego nowym domem, a w Warszawie pojawia się sporadycznie. Na miejscu kupił wymarzony dom i... znalazł nową miłość. W listopadzie Krzysztof Gojdź będzie obchodził 50. urodziny. Tak wygląda dziś jego życie!

Wielkie rewolucje w życiu Krzysztofa Gojdzia 

Krzysztof Gojdź jest tak mocno pochłonięty pracą, że nie ma czasu, aby na bieżąco relacjonować w mediach społecznościowych co u niego dzieje się w danej chwili. Jakiś czas temu zrobił jednak wyjątek i po dłuższej nieobecności w internecie, powrócił z dobrymi nowinami. „Długo nie było mnie w social media. Każdemu czasami potrzebny jest detox od wszystkiego co się dzieje dookoła”, rozpoczął swój wpis na Instagramie. 

Jak się okazuje w życiu Krzysztofa Gojdzia zaszły wielkie zmiany. Przede wszystkim otworzył nową klinikę w Chicago oraz przeprowadził wiele szkoleń na terenie Europy. „Zadziało się wiele. Klinika w Miami Beach i nowa klinika w Chicago, która stała się miejscem pierwszego wyboru, pochłonęła mnie zawodowo całkowicie. W międzyczasie mnóstwo szkoleń, które przeprowadziłem w Europie”, napisał w listopadzie 2021 roku. 

Lekarz miał w planach otwarcie kolejnej kliniki w Nowym Jorku, niestety przez zachorowanie na COVID musiał przesunąć datę otwarcia. Wirusa na szczęście udało mu się szybko pokonać. „Kilka tygodni temu planowałem otworzyć klinikę w Nowym Jorku na Manhattanie, ale dopadł mnie covid, który przeszedłem w miarę łagodnie, przez co jeszcze bardziej jestem przekonany do szczepień. Nowa data otwarcia kliniki w NYC - styczeń 2022”, informował.

W tym samym poście dodał, że nabył też nowy dom w Miami na Florydzie, który jest spełnieniem jego najskrytszych marzeń. „Wreszcie 2 tygodnie temu przecudowny nowy dom w Miami Beach, który stał się oazą spokoju i wyciszenia”, napisał.  Z kolei na swoim Instastory umieścił zdjęcie, jak wygląda jego nowy dom, a właściwie taras wokół mieszkania. 

A kilka dni temu informował o kolejnych planach: „Zawsze można więcej i wyżej. @reviveclinic_official już w Miami, Chicago, za chwilę w New York. Ale Beverly Hills w zasięgu ręki”.

Czytaj też: Ewelina Bator szczerze o żałobie po śmierci Żory Korolyova. „Codziennie rano wstaję i witam się z nim”

Krzysztof Gojdź, nowy dom w Miami
Fot. instagram @drchrisgojdz

 

Krzysztof Gojdź jest ponownie zakochany 

Większość osób zastanawia się również, jak wygląda życie miłosne lekarza. Okazuje się, że był w dwóch poważnych relacjach, które zakończyły się na przestrzeni lat. Na początku bieżącego roku poinformował, że zakończył trwający cztery lata związek. „Czy moje serce jest zajęte? Przez ostatnie lata było mega zajęte, przeżyłem dwie wspaniałe miłości mojego życia. Jedna miłość trwała 15 lat, druga cztery lata, więc jestem przeszczęśliwym człowiekiem, że miałem możliwość kochać i być kochanym. Ale jestem teraz na etapie takim, że jestem wolny”, wyznał Gojdź w programie uczestnika show TTV „Gogglebox” Mariusza Kozaka, „#tolerancjajestkozak”.

Gwiazdor niedawno poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ponownie jest zakochany. „I najważniejsze co wydarzyło się w moim życiu: nowa przepiękna i niespodziewana miłość, przez którą fruwam nad ziemią. Totalne szczęście i spokój wewnętrzny, który mam teraz w sobie to definicja PEŁNI SZCZĘŚCIA. Pragnę zatrzymać czas. Życzę Wam spokoju i miłości”, napisał doktor na swoim Instagramie. 

Okazuje się, że osoba, którą mężczyzna obdarzył miłością pochodzi z Brazylii. „Istotnie, jestem zakochany, cieszę się każdą chwilą spędzoną z osobą, którą kocham. Pochodzi z Brazylii”, oświadczył chirurg gwiazd w rozmowie z Pudelkiem. 

Jak widać nigdy nie jest za późno na zmianę swojego życia oraz na nową miłość. Gratulujemy i życzymy lekarzowi, aby każdy kolejny dzień był dla niego jeszcze piękniejszy.  

Zobacz także: Tomasz Kammel poprowadził Pytanie na śniadanie z nową partnerką! Do programu dołączyła...

Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.