Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Krzysztof Gojdź właśnie skończył 49. lat i zakochał się: "fruwam nad ziemią"

W życiu lekarza nastąpiły ogromne zmiany

Damian Brillowski 26 listopada 2021 10:01
Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Od kilku dobrych lat Krzysztof Gojdź nie mieszka już w Polsce. Jako nową destynację do życia upatrzył sobie USA, a dokładniej słoneczne Miami. To tam z powodzeniem realizuje się jako lekarz medyczny estetycznej. Otwiera kolejne kliniki, do których tym razem zaprasza amerykańskie gwiazdy show-biznesu. W Warszawie pojawia się sporadycznie. Od teraz to Ameryka jest jego nowym domem. I to właśnie tam kupił sobie wymarzony dom oraz znalazł nową miłość. Krzysztof Gojdź 26 listopada br. świętuje 49. urodziny, zobacz jak zmieniło się jego życie. 

Wielkie rewolucje w życiu Krzysztofa Gojdzia 

Krzysztof Gojdź jest tak mocno pochłonięty pracą, że nie ma czasu, aby na bieżąco relacjonować w mediach społecznościowych co u niego dzieje się w danej chwili. Ostatnio zrobił jednak wyjątek i po dłuższej nieobecności w internecie, powrócił z dobrymi nowinami. “Długo nie było mnie w social media. Każdemu czasami potrzebny jest detox od wszystkiego co się dzieje dookoła”, rozpoczął swój wpis na Instagramie. 

Jak się okazuje w życiu Krzysztofa Gojdzia zaszły wielkie zmiany. Przede wszystkim otworzył nową klinikę w Chicago oraz przeprowadził wiele szkoleń na terenie Europy.  “Zadziało się wiele. Klinika w Miami Beach i nowa klinika w Chicago, która stała się miejscem pierwszego wyboru, pochłonęła mnie zawodowo całkowicie. W międzyczasie mnóstwo szkoleń, które przeprowadziłem w Europie”, napisał. 

Lekarz miał w planach otwarcie kolejnej kliniki w Nowym Jorku, niestety przez zachorowanie na COVID musiał przesunąć datę otwarcia na styczeń przyszłego roku. Wirusa na szczęście udało mu się szybko pokonać. “Kilka tygodni temu planowałem otworzyć klinikę w Nowym Jorku na Manhattanie, ale dopadł mnie covid, który przeszedłem w miarę łagodnie, przez co jeszcze bardziej jestem przekonany do szczepień. Nowa data otwarcia kliniki w NYC - styczeń 2022”, poinformował.

W tym samym poście dodał, że nabył też nowy dom w Miami na Florydzie, który jest spełnieniem jego najskrytszych marzeń. “Wreszcie 2 tygodnie temu przecudowny nowy dom w Miami Beach, który stał się oazą spokoju i wyciszenia”, napisał.  Z kolei na swoim Instastory umieścił zdjęcie, jak wygląda jego nowy dom, a właściwie taras wokół mieszkania. 

Czytaj także: „Koronawirus? Bullshit!” zdecydowanie mówi doktor Krzysztof Gojdź 

Krzysztof Gojdź, nowy dom w Miami
Fot. instagram @drchrisgojdz

Krzysztof Gojdź jest ponownie zakochany 

Większość osób zastanawia się również, jak wygląda życie miłosne lekarza. Okazuje się, że był w dwóch poważnych relacjach, które zakończyły się na przestrzeni lat. Na początku bieżącego roku poinformował, że zakończył trwający cztery lata związek. „Czy moje serce jest zajęte? Przez ostatnie lata było mega zajęte, przeżyłem dwie wspaniałe miłości mojego życia. Jedna miłość trwała 15 lat, druga cztery lata, więc jestem przeszczęśliwym człowiekiem, że miałem możliwość kochać i być kochanym. Ale jestem teraz na etapie takim, że jestem wolny”, wyznał Gojdź w programie uczestnika show TTV „Gogglebox” Mariusza Kozaka, „#tolerancjajestkozak”.

Gwiazdor właśnie poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ponownie jest zakochany. “I najważniejsze co wydarzyło się w moim życiu: nowa przepiękna i niespodziewana miłość, przez którą fruwam nad ziemią. Totalne szczęście i spokój wewnętrzny, który mam teraz w sobie to definicja PEŁNI SZCZĘŚCIA. Pragnę zatrzymać czas. Życzę Wam spokoju i miłości”, napisał doktor na swoim Instagramie. 

Okazuje się, że osoba, którą mężczyzna obdarzył miłością pochodzi z Argentyny. „Istotnie, jestem zakochany, cieszę się każdą chwilą spędzoną z osobą, którą kocham. Pochodzi z Argentyny”, oświadczył chirurg gwiazd w rozmowie z Pudelkiem. 

26 listopada, Krzysztof Gojdź skończył 49 lat. Jak widać nigdy nie jest za późno na zmianę swojego życia oraz na nową miłość. Gratulujemy i życzymy lekarzowi, aby każdy kolejny dzień był dla niego jeszcze piękniejszy.  

Czytaj także: „Im większa pupa tym jesteś piękniejsza”, mówi Krzysztof Gojdź prosto z Miami  

Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018 rok

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.