Krystyna Loska
Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Krystyna Loska zachwyca w centrum Warszawy. Po długiej przerwie pojawiły się zaskakujące zdjęcia

Rozwiały wszystkie wątpliwości dotyczące jej stanu zdrowia

Karol Sowa 14 września 2022 12:03
Krystyna Loska
Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM

Od dłuższego czasu mówi się, że Krystyna Loska mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Te informacje niepokoiły fanów słynnej prezenterki, jednak teraz nie muszą się martwić. Ostatnio ulubienica widzów została zauważona w centrum Warszawy. Z informacji, jakie podaje Super Express wynika, że niegdysiejsza gwiazda TVP czuje się doskonale!

Jak dzisiaj wygląda Krystyna Loska? 

Jak się okazuje, stan zdrowia słynnej prezenterki jest bardzo dobry. Fotoreporterzy Super Expressu dostrzegli, że Krystyna Loska robi zakupy. Była w doskonałej formie. Ówczesna gwiazda przemieszczała się własnym samochodem, przez co rozwiała wszystkie wątpliwości. ,,Zajrzała do przychodni, piekarni i kilku innych sklepików. I nie potrzebowała przy tym żadnej pomocy, ani nawet podwózki”, czytamy w SE. Ulubienica widzów czuje się bardzo dobrze. 85-latka miała na sobie białą marynarkę i jasne spodnie.  

,,Wbrew temu, co piszą, jestem w dobre formie. To jednak przykre uczucie, gdy zerkam na gazetę i czytam, że jestem ciężko chora. A ludzie stojący wokół mnie dziwią się, że ja z nimi stoję i rozmawiam. Na szczęście czuję się znakomicie, to dla mnie najważniejsze i bardzo mnie cieszy”, wyznała jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Show. 

CZYTAJ TEŻ: Karolina Pisarek przeżywa trudne chwile przez chorobę. "Co będzie to będzie"

Krystyna Loska
Fot. Niemiec

Kim jest Krystyna Loska? 

Krystyna Loska zapisała się na kartach historii jako ikona polskiej telewizji. Pierwsze kroki w TVP stawiała w latach 60. Tam pracowała przez 33 lata. Przypomnijmy, że na początku swojej kariery była lektorką, a później konferansjerką. Rozpoznawalność przyniosło jej między innymi prowadzenie wielu festiwali zarówno w Sopocie, jak i w Opolu. W 1994 roku zdecydowała, że musi przejść na emeryturę. Od tamtego momentu jej aktywność zawodowa była znikoma. Coraz rzadziej pojawiała się w miejscach publicznych. Właśnie dlatego wiele osób zastanawiało się, czy Krystyna Loska dobrze się czuje. Przypomnijmy, że ulubienica widzów jest pod opieką swojej córki, Grażyny Torbickiej.   

Jakiś czas temu informowaliśmy również o tym, że Krystyna Loska ma głodową emeryturę. W Super Expressie wyznała, że dostaje: „tysiąc coś tam...". Dlaczego prezenterka dostaje tak niską emeryturę? Na pytanie spróbowała odpowiedzieć Gertruda Uścińska, czyli prezeska ZUS-u: „To kwestia opłacania składek. W wielu wypadkach wolne zawody, artyści zawierają umowy o dzieło, które nie rodzą żadnego obowiązku ubezpieczenia społecznego. Jest tu zasada wzajemności, proporcjonalności, adekwatności. Jeśli płacimy mało do ZUS-u, to i świadczenie jest niskie", mówiła dla Money.pl. 

Pani Krystynie Losce życzymy dużo zdrowia. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sara James w finale America’s Got Talent. 14-latka wystąpiła z kultową piosenką!

Krystyna Loska
Fot. Mikulski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?