KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Dziś William obchodzi 37. urodziny. Czy jego małżeństwo dosięgnie klątwa Windsorów?

W mediach ciągle pisze się o jego romansach...

Gabriela Czernecka 21 czerwca 2019 18:45

Najstarszy syn Diany i zaraz po księciu Karolu, pierwszy dziedzic do brytyjskiego tronu, oddany ojciec i przykładny mąż. Dziś William kończy 37 lat, ale zamiast mówić o działaniach księcia jako następcy tronu, media rozpisują się o jego domniemanych romansach. Czy po dziewięciu latach małżeństwo Williama i Kate dopadnie klątwa Windsorów? 

Urodziny księcia Williama

Wombat, bo tak nazywali Williama rodzice, wiódł życie jak zwykły śmiertelnik. Urodził się w szpitalu, a nie w pałacu jak inne królewskie dzieci i jako pierwszy w rodzinie królewskiej poszedł do żłobka. Korzystał z uroków życia i miał wszystko, czego mógłby zabraknąć. Jego bezstroskie życie na zawsze odmieniła śmierć Diany. Z dnia na dzień musiał wydorośleć, stać się oparciem dla młodszego brata i... pożegnać się z prywatnością. Media nie dawały mu spokoju. Każde zdjęcie następcy tronu, którego szybko nazwano najprzystojniejszym księciem, było na wagę złota. Ucieczką od codzienności była wyprawa do Chile, gdzie William pozbierał się po stracie matki i nauczył się radzić z przeciwnościami losu.

Romanse księcia Williama

Po powrocie rozpoczął studia na kierunku historia sztuki, którą wymienił na geografię. Studenckie życie upływało mu na imprezach i... romansowaniu. Łączono go z Jessicą Craig, Rose Farquar, Carly Massy-Birch, Natalie Hicks-Loebbecke czy Davinę Duckworth-Chad. Jedyną kobietą, która na dłużej zagrzała miejsca u jego boku była Kate Middleton. Początkowo tylko się przyjaźnili. Prawdziwe uczucie narodziło się między nimi dopiero podczas charytatywnego pokazu mody. Gdy Kate pojawiła się na wybiegu w półprzezroczystej sukience William nie mógł oderwać od niej wzroku. Szybko zdobył jej serce i od tamtej pory stali się nierozłączni.

Małżeństwo księcia Williama

Ich związek długo dojrzewał. On nie mógł się zdecydować na kolejny krok w ich relacji, ona musiała zastanowić się nad tym, czy jest gotowa porzucić swoją karierę, by żyć w cieniu ukochanego. W końcu książę Karol powiedział mu, żeby zerwał z Kate i nie dawał jej złudnej nadziei, a jeśli myśli o niej poważnie, niech w końcu się zdecyduje. I tak po kilkutygodniowym rozstania w 2007 roku, parze ostatecznie udało się pokonać przeciwności losu. Trzy lata później ogłoszono ich zaręczyny. W 2011 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a wydarzenie okrzyknięto ślubem stulecia.

Zobacz, jak Meghan i Harry odnaleźli się w roli książęcej pary Sussex>>

Klątwa Windsorów

Dziś książę William obchodzi 37. urodziny. Brytyjczycy wciąż uważają, że świetnie odnajdzie się roli króla. Wydaje się być oddanym mężem i ojcem George'a, Charlotte i Louise'a. Niestety obecnie zamiast mówić o jego dokonaniach jako następcy tronu, media co rusz donoszą o jego domniemanych romansach. Na początku marca tego roku podano, że związek Williama i Kate przechodzi trudne chwile, ponieważ książę dopuścił się zdrady. Za jego kochankę uważa się Rose Hanbury, byłą przyjaciółkę Kate. Para książęca Cambridge zaczęła rzadziej pojawiać się razem... To pierwszy taki skandal z udziałem małżeństwa. Dotychczas udawało się im unikać plotek i skandali. Nic dziwnego, że powoli rodzi się pytanie, czy ich związek również dopadnie miłosna klątwa Windsorów. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego wideo z cyklu Królewskie Życie 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.