GettyImages-500288260, książę William
Fot. Richard Stonehouse/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Książę William ma problem z nadużywaniem alkoholu?! „Pije coraz więcej…”

O zdrowie monarchy ma drżeć jego żona

Rafał Kowalski 28 lutego 2021 19:41
GettyImages-500288260, książę William
Fot. Richard Stonehouse/Getty Images

Choć członków rodziny królewskiej widzimy zazwyczaj podczas publicznych wystąpień w ich najlepszej wersji, trudno nie domyślić się, że ich codzienność nie jest tak perfekcyjna jak w światłach kamer. Pomimo wielu starań, by sekrety brytyjskiego dworu nie przedostały się do mediów, nie zawsze się to udaje. Najnowsze doniesienia zza bram królewskich posiadłości mówią o tym, że książę Harry wpadł w poważne kłopoty.

Książę Harry jest uzależniony?

Jak donosi magazyn Globe, mąż księżnej Kate nie najlepiej znosi trudy ostatnich kilkunastu miesięcy. Porzucenie książęcych tytułów przez jego brata i bratową nie tylko oziębiło już i tak letnie relacje między nimi, ale i dołożyło księciu Cambridge dodatkowych zadań. Od czasów Megxitu to na barkach starszego z braci leży duża część obowiązków.

Williamem ma też wysługiwać się Królowa, która przez szalejącą pandemię koronawirusa musiała zwolnić tempo. A przecież kondycja Williama też nie jest idealna – ojciec trójki dzieci sam przeszedł COVID-19 wiosną zeszłego roku. W codzienności 38-latka wspiera oczywiście żona i to właśnie Kate miała ostatnio zauważyć coś niepokojącego.

Jak zdradza źródło Globe, William zagląda do kieliszka o wiele częściej, niż kiedyś. „William zmaga się z dużą ilością złości i bólu. Odczuwa ciągły niepokój. Tylko alkohol jest w stanie go ukoić, więc pije coraz więcej”, mówi informator magazynu i dodaje, że o męża przez cały czas martwi się Kate. Księżna miała przez duży stres mocno schudnąć.

Książę William za duże pije?
Fot. Phil Noble - WPA Pool/Getty Images

Magazyn Globe o alkoholizmie Williama – czy to prawda?

Jak dotąd członkowie rodziny królewskiej, ani jej rzecznicy, nie skomentowali rewelacji zamieszczonych na łamach Globe. Nic w tym dziwnego, bo w tak delikatnym temacie, lepiej będzie chyba załatwić wszystkie sprawy w gronie rodzinnym.

Z drugiej jednak strony informacje magazynu wcale nie muszą być prawdziwe. Przypomnijmy, że w grudniu 2020 roku, gazeta New Idea, podała informacje, że pocieszenia w alkoholu zaczął szukać brat Williama. Książę Harry miał nawet trafić na odwyk. W rzeczywistości doniesienia redakcji okazały się nieprawdą.

I w tym przypadku czekamy na dalszy rozwój spraw, mając nadzieję, że to tylko plotki. 

księżna Kate, książę William, problem alkoholowy
Fot. Indigo/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?